Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lány nem akar komoly kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány nem akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni egy olyan helyzetben, ha nagyon szeretek egy lányt, de ő azt mondta, hogy nem akar komoly kapcsolatot? Felejtsem el örökre vagy lehet, hogy később ez változni fog?
2023. márc. 22. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha eddig baráti viszonyban voltatok, maradjatok abban és mindenki boldog. Ne akarj ráerőltetni semmit, amit nem akar, mert annak csak rossz vége lesz.
2023. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell kérdezni, hogy pontosan mit akar....
2023. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked csak komoly kapcsolat jöhet szóba, akkor hagyd.
2023. márc. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
92%

Barátok se maradjatok, mert ha szereted nem barátság…

Én megpróbáltam , azt mondta egy hosszabb szünet után mikor elmondtam neki, hogy nem akarok tőle semmit csak barátságot, hogy túl lépett rajtam, de nem akar elveszíteni mint barátot..

Rá egy évre lett egy barátom, hamar össze is költöztünk. El hívtuk a házavatóra nagyon berúgott majd a nappali közepén üvöltötte, hogy őrülten szerelmes belém majd lelépett. Többet nem beszéltünk. Iszonyúan fajt nekem is mert kajak meg játszotta, hogy már semmit nem érez.

2023. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4: Azért valljuk be, nem rossz kis show lehetett.
2023. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!