Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak szerintem gyávaság az,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gyávaság az, mikor egy lány a barátja kedvéért mindenkit letilt, és nem beszél más srácokkal és lányokkal?

Figyelt kérdés
Csak szerintem szánalmas ez? Mert nekem úgy tűnik, hogy ez abszolút szubmisszió, és bizony: szégyen.
2023. márc. 22. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Ez miért is gyávaság?

A tiltás valóban felesleges, hisz ha nem akar, nem beszél velük.

Olyan esetben tudom elképzelni a tiltást, ha a másik fél nem fogja fel hogy barátom/barátnőm van és zaklat.

Viszont az a megnevezés, hogy ez szánalmas és szégyen nem helyénvaló.

2023. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Gyávaságnak nem gyávaság, szánalmasnak sem szánalmas, csak furcsa. Miért ne beszélhetne másokkal azért, mert neki van barátja?
2023. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert rabbá válik. Még ha srácokkal, csak-csak, de voltaképp lányokkal sem nagyon beszél. És azért gyávaság, mert voltaképp ha egy is szóba elegyedik vele, és a srác úgy akarja, hát letiltja.
2023. márc. 22. 20:20
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Jaj, ne, mert valaki aztán nem lehet szubmisszív :( Ez a rabbá válás meg egy f@szság, akkor hagyja ott a palit amikor akarja. Foglalt a csaj, hagyd békén szegényt.
2023. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem gyávaság, szimplán a srác uralkodik rajta. Aki ezt hagyja, az a saját kárán tanul.:/
2023. márc. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak akkor furcsa, ha amúgy eddig a lány inkább domináns típus volt.
2023. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Én ezzel nem látok problémát, ha a lányt nem zavarja a dolog. Én alapelvből nem beszélgetek ellenkező neműekkel, amikor kapcsolatban vagyok.
2023. márc. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem gyávaság, nem szánalmas. Ez inkább gáz és nem normális dolog. Egy kapcsolatban nem az a lényeg, hogy a másik megmondhatja kivel beszélhetsz és kivel nem, vagy éppen hova mehetsz és hova nem. Ez eszméletlen toxic, én ilyenről még életemben nem hallottam:D Nem is értem egyesek hogy mennek bele, és hogyan maradnak benne ilyen kapcsolatban.
2023. máj. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!