Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy írjak rá a fiúra aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá a fiúra aki tetszik?❤️

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, ő 20 éves fiú. Megvan nekem facebookon (vagyis ismerősként nem, csak tudom a nevét) és annyira szeretnék vele beszélni, viszont csak látásból ismerjük egymást, még nem beszéltünk soha. Fogalmam sincs mivel írjak rá, illetve kicsit félek is, hogy mit fog hozzá szólni... Nagyon sokat gondolkoztam/gondolkozok még mindig rajta, és ezen az egészen, de nem nagyon van ötletem... Mit kellene írnom szerintetek?

2023. márc. 25. 09:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudsz vele élőben valahogy szóba elegyedni? Nem kell nagyon, csak h mondjuk a nevedet tudja + váltotok pár szót valami közös témáról, úgy utána már sokkal természetesebb lenne, ha úgy írsz rá messengeren.

Így, hogy igazából semmi kapaszkodód nincs (így tippre a külseje fogott meg), elég nehéz frappáns kezdést kitalálni, de talán kezdhetsz így simán: láttam az oldalad, és tökre tetszett ez+az, aztán kérdezz rá vmit, hogy beinduljon a beszélgetés. Ha meg vmi közös érdeklődési kört láttál a profilján, akkor azzal tudsz beszélgetést indítani.


Te mire gondoltál?

2023. márc. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Ha tetszel neki, edes mindegy hogy milyen temaval inditod ;)
2023. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is élőben próbáld meg, akár el is kérheted személyesen a facebookját. Utána meg az életre van bízva a dolog.
2023. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%
#4 Ha ez igaz lenne, már nem létezne az emberi faj...
2023. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Na ráírtál?
2023. márc. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
8%
SEHOGY
2023. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Rendesen
2023. márc. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 NTBS ***** válasza:
Írj neki valami kérdést. Arra válaszol, elindul a beszélgetés.
2023. márc. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hol szoktál vele találkozni, honnan ismered? Ott kellene először élőben összefutni vele, valamit mondani neki, hogy mit, fogalmam sincs. Ha mondjuk a liftben együtt utaztok, ott talán nem olyan furcsa, hogy mondasz neki valamit: Ön/te is ebben a házban laksz, még nem is láttalak vagy nem tudom, mit, és csak utána jelöld be ismerősnek, de egyelőre ne írjál neki.
2023. márc. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Olyan naív itt mindenki, komolyan, mintha egy filmben élnénk...... Semmi értelme random ráirogatni idegenekre.... de ha le akarod égetni magad akkor tessék! Nyugodtad!
2023. márc. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!