Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy írjak rá a fiúra aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá a fiúra aki tetszik?❤️

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, ő 20 éves fiú. Megvan nekem facebookon (vagyis ismerősként nem, csak tudom a nevét) és annyira szeretnék vele beszélni, viszont csak látásból ismerjük egymást, még nem beszéltünk soha. Fogalmam sincs mivel írjak rá, illetve kicsit félek is, hogy mit fog hozzá szólni... Nagyon sokat gondolkoztam/gondolkozok még mindig rajta, és ezen az egészen, de nem nagyon van ötletem... Mit kellene írnom szerintetek?

2023. márc. 25. 09:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%

Hát én a helyedben nem tudom hogy írnék -e neki. Mármint ha még soha nem beszéltetek, akkor akár furán is kiveheti magát ez így.


Szerintem is előbb próbáld meg a személyes beszélgetést, utána a többit.

2023. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
21%
Írj rám, segítek
2023. márc. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Senior Séf ***** válasza:
21%
Úgy írjál rá, ha fel vagy készülve arra, hogy elterjed a híred, hogy mekkora ribi vagy.
2023. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
79%
13: már miért terjedne el, hogy ribi?
2023. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
66%
Írjak neki helyetted, kérdező? Amúgy korodbeli srácok nem jönnek be, csak ennyivel idősebbek?
2023. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
40%
Lefogod a kezét, fogsz egy filctollat, és ráírsz.
2023. ápr. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
sztem nem kell ezt túlspilázni, ráírsz valami sablonos témában, és vagy válaszol, vagy nem
2023. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem kéne 16 éves lányként egy 20 éves fiúról álmodozni, lehet, hogy már egyetemre jár, körülvéve több száz szebbnél szebb lánnyal, téged meg még lehet, hogy dedósnak tart. Miről is beszélgetnétek? Amellett te nem is biztos, hogy készen állsz nemi életet élni, neki meg jelenleg ez a legfontosabb, dolgoznak a hormonjai, legszívesebben megkettyintene mindent, ami mozog.
2023. máj. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
82%
Ha ő eddig nem figyelt fel rád, akkor sehogy. Menj el a barátnőiddel olyan helyekre, ahol ő is megfordul a haverjaival. Esténként menjetek ki bandázni, ha ő nem is, de valamelyik haverja majd lecsap rád, ha bejössz neki.
2023. máj. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
na sikerült?
2023. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!