Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van rá esély,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van rá esély, hogy összejöjjön vele valami?

Figyelt kérdés
Az van, hogy online megismertem egy nagyon helyes és kedves fiút, akibe már-már őrületesen beleszerettem, viszont vannak aggodalmaim... Először is nem tudom, hogy ő hogy érez. Elég nagy korkülönbség van köztünk és ő lehet nem menne bele a dologba...én 20 éves leszek nemsokára ő pedig 28, és eddig csak idősebb barátnője volt. De nagyon jól elvagyunk és jókat szoktunk beszélgetni, ezért reménykedek egy kicsit. A másik nagy probléma az, hogy én Magyarországon élek, ő pedig Svédországban. Lehet benne lenne egy távkapcsolatban viszont nagyon félek megkérdezni tőle, hogy hogy érez, mert ez akár a szoros kapcsolatunk végét is jelentheti. Mi a véleményetek, mit csináljak?

2023. márc. 25. 11:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nincs esely.
2023. márc. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Nemtom lehet jobb mint ha egy helyen lennétek. Engem pl megcsalt a pasim tegnap 6. órában valami Emesével
2023. márc. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Próbáld ki.
2023. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2-es jaj :(( sajnálom... hát nem tudom hogy mi lenne jobb. Ő nem az a megcsalós fajta, nagyon nyugodt és visszahúzódó, kedves ember. Azért jó lenne, ha egy kicsit közelebb lenne.
2023. márc. 25. 13:21
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Összegezzük:

- Nem vagytok egy korosztály

- Nem azonos az anyanyelvetek

- Rohadt messze laktok


Az első kettő még nem túl nagy gond, de az utolsó már az. Én nem remenykednék.

2023. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#5-ös.


Angolul szoktunk beszélgetni, nincs nagy probléma ezzel. Abban igazad van, hogy nem vagyunk egy korosztály. Engem igazából ez nyugtalanít a legjobban, hogy talán nem is néz rám úgy, mint egy igazi nőre. Gyereknek néz talán, bár nem hinném. Ha viszonozná az érzelmeket akár még ki is költöznék Svédországba hozzá. Úgyhogy nem tudom...A koromon sajnos nem tudok változtatni.

2023. márc. 25. 13:35
 7/15 anonim válasza:
78%
Online ismerkedni nagyon nem jó ötlet. Rossz vége lehet.
2023. márc. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
meg akar kiflizni
2023. márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8-as


Na hát pont a te ellentéted xdd Nem beszélgettünk olyan dolgokról, pont ezért tetszik.

2023. márc. 25. 20:33
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

A legegyszerűbb módja hogy megkérdezed ő hogyan érez irántad.

Vagy ha ezt így nem szeretnéd,célozgass rá.

Például "játszatok" olyat hogy mondjon 3 pozitív dolgot ami neki tetszik benned..

2023. márc. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!