Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van rá esély,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van rá esély, hogy összejöjjön vele valami?

Figyelt kérdés
Az van, hogy online megismertem egy nagyon helyes és kedves fiút, akibe már-már őrületesen beleszerettem, viszont vannak aggodalmaim... Először is nem tudom, hogy ő hogy érez. Elég nagy korkülönbség van köztünk és ő lehet nem menne bele a dologba...én 20 éves leszek nemsokára ő pedig 28, és eddig csak idősebb barátnője volt. De nagyon jól elvagyunk és jókat szoktunk beszélgetni, ezért reménykedek egy kicsit. A másik nagy probléma az, hogy én Magyarországon élek, ő pedig Svédországban. Lehet benne lenne egy távkapcsolatban viszont nagyon félek megkérdezni tőle, hogy hogy érez, mert ez akár a szoros kapcsolatunk végét is jelentheti. Mi a véleményetek, mit csináljak?

2023. márc. 25. 11:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de akikkel én online ismerkedtem, azok élőben tök mások voltak. Találkoztatok már élőben?
2023. márc. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#10-es

na ez egész jó ötlet. Majd lehet kipróbálom


#11-es

Nem még nem volt rá alkalmunk a nagy távolság miatt. Erre is gondoltam, hogy addig nem kéne nagyon semmit mondani, amíg nem találkozunk. Lehet, hogy élőben nem lenne még a szikra...de hát külföldre olyan sokba kerül egy repjegy + szállás (főleg Svédországvab), hogy nem tudom finanszírozni, ő pedig a munkája miatt nem tud nagyon utazgatni.

2023. márc. 27. 13:52
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Találkozzatok félúton: Németországban.
2023. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Vagy Lengyelországban. Ezekbe az országokba vonat is megy. Lengyelország olcsóbb - csak nehezebb kiolvasni a szavakat :D

Lehetne olyan, hogy nyáron elmentek oda pár napra vagy hétvégére a barátnőiddel (ne egyedül menj) és egyik nap találkozol pár órára ott a sráccal. Vagy mondanám, hogy hívd meg Sziget fesztiválra, de az drágább, mint kiutazni Németországba.

2023. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Jaj bocsánat az elírásokért. Telefonon voltam aztán séta közben kicsit nehéz volt pötyögni.


Na igen, egyedül nem mernék menni, de eddig ez a felvetés tetszik a legjobban. Köszönöm szépen a jó ötletet :) Tőled is meg mindenki mástól, most már kicsit derűsebben látom a dolgokat.

2023. márc. 27. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!