Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Buta lánnyal mit kezdjek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buta lánnyal mit kezdjek? Igazából nem ANNYIRA sötét, de felfogásával baj van?

Figyelt kérdés
Például hiába magyarázom, hogy letiltott (gondolom nem volt tiszta, vagy szülei közelben voltak, frász tudja), nem hiszi el. De mondom, letiltott, és nem tudok írni, erre azt mondja, hogy könnyű azt mondani, biztos valami más lánnyal vagyok, és ilyen dolgokat kitalálok, mutatom, hogy de nézze meg, le vagyok tiltva, azt mondja, hogy lehet, hogy én tiltottam... Meghalok, mit csináljak vele?
2023. márc. 25. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
te minek foglalkozol vele?
2023. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jól néz ki, aranyos, meg úgy érzem, némi törődésre, irányításra vágyik.
2023. márc. 25. 18:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lány minden erejével azon van, hogy megutáltassa magát veled.
2023. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hiába néz ki jól, ha sötét. Nem kell az ilyennel törődni, ha jót akarsz magadnak.
2023. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek #3 válaszával, úgy tűnik, hogy azt akarja, hogy lerázd, de ahhoz túl gyáva, hogy ezt ő tegye meg veled.
2023. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem, nem ilyen dörzsölt, higgyetek nekem, olyan marhaságokat elhitt már srácoknak, hogy a fejemet fogtam, egyszerűen... buta de önfejű. Legrosszabb kombináció.
2023. márc. 25. 19:14
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyszerűen ott kell hagyni.
2023. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd értékelni kezded egyszer az idődet, hogy kire szánod. Van lány, aki normális és hajlandó dolgokra veled, és értékelne téged.

Régen én is még bajlódtam a mentálisan beteg lányokkal hogy segítsem őket, bár okosak voltak, csak érzelmileg roncsok.


Mára teljesen feladtam. Sokkal jobb nyugodt, békés közérzetben lenni, élvezni az életet, barátokkal nevetni, mintsem valakit cipelni a hátamon.

2023. márc. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Butával nem érdemes kezdeni.
2023. márc. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
Egyértelműen csak trollkodik. Itt te vagy a buta, vagy kamu az egész kérdés.
2023. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!