Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a srácnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a srácnak, hogy belé zúgtam? Valószínűleg nincs esélyem nála, de egyszer élünk. Ha viszont nem jön össze, akkor hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Osztálytársak vagyunk idén utoljára, de valószínűleg ugyan oda megyünk egyetemre. 5 éve szerettem belé először, aztán lett egy 2 éves kapcsolatom és most sajnos újra belé szerettem. Viszonylag jóban vagyunk, és néha mutat érdeklődést irántam, de már nem merek semmit jelnek venni. (a piszkos fantáziával rendelkezőket kérem ne itt éljék ki magukat mert ez a srác nem arra vágyik, hogy basszon)

2023. márc. 25. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
:DDD Az utolsó mondat tetszett. Hát... Mondd meg neki... Próbáld meg úgy, hogy mit tennél, mit éreznél, hogy kezelnéd, ha belédszeretnék? Csak így, in medias res?
2023. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A történetből nem igazán derül ki, az a 2 éves kapcsolatod vele volt, vagy valaki mással?
2023. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavar az esetleges elutasítás, akkor hívd félre, vagy valahová suli után, aztán csak őszintén.:)
2023. márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy másik sráccal volt a kapcsolat
2023. márc. 25. 22:03
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vele még lehet. Mármint az osztálytársaddal. Hívd el beszélgetni, sétálni egyet suli után (mondjuk most az érettségi miatt lehet a tanulás miatt nem lesz rá ideje), és akkor el tudod neki mondani.
2023. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy eljönne velem bárhova
2023. márc. 25. 22:42
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem menne el veled sehova miért nem hagyod a fenébe? Miért fut mindneki olyan után akinél esélye sincs?
2023. márc. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6

Amíg nem próbálod meg, nem derül ki.

2023. márc. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#6 A kérdésben még te írtad, hogy "egyszer élünk". Próbáld meg, max nem sikerül.
2023. márc. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9 Tudom meg is akarom próbálni, csak a mikéntjét nem tudom.

#7 Azért akarom megpróbálni, mert ha van rá egy kicsi esély is, akkor lehet hogy van "jövőnk", ha meg nem akkor legalább tudom hogy mindent megtettem amit lehetett és legalább elindulhatok a továbblépés útján.

2023. márc. 28. 16:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!