Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire igaz, hogy néhány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, hogy néhány lánynak mindegy, hogy hogy néz ki a párja, csak magas legyen?

Figyelt kérdés
Tényleg vannak lányok ilyen alacsony elvárásokkal?

2023. márc. 26. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen, továbbá általában ezek a csajok azonosak azokkal a lányokkal, akik aztán 1 hónap után szakítanak is a barátjukkal.
2023. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Ez pont ugyanaz, mintha egy csajnak csak az számítana, hogy a srác mennyire gazdag, vagy hogy mennyire izmos. A "logika" annyi mögötte, hogy egy kirakatvilágban élnek, ami viszont nem összeegyeztethető egy normális párkapcsolattal. Ezért inkább lesznek együtt olyannal, aki beleillik ebbe az álomvilágba, de kevésbé, vagy egyáltalán nem is szeretnik, hogy a világ felé hibátlan maradjon a látszat.
2023. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, de ez nagyjából a társadalom 1%-ára vonatkozik, ők magasak.
2023. márc. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit általánosítás de amúgy a lányok a magas pasikat jobban szeretik. De nem hiszem hogy csak ezért jönnének össze velük.
2023. márc. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, de szerintem azért ez nem a többség. Ha valaki mondjuk alacsony, de szereti a lány, akkor nem fog azért nem vele lenni mert alacsony. Nyilván vannak ilyen lányok is, de azokat hívjuk felszínesnek.
2023. márc. 27. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek is, de nem kell általánosítani.
2023. márc. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Érdekes, a gyíkon kívül soha egy ilyen lányról sem hallottam, aki inkább összejön egy olyannal, aki csúnya, kicsit sem vonzó a számára, de legalább magas.

Esélyesen csak szerinted csúnya az illető, ami pont senkit nem érdekel, ha a nőnek meg tetszik. Nem mindenkinek a tipikus ideál külsejű férfiak jönnek be és ennek nem kell, hogy köze legyen a magassághoz.

2023. márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

#7 a szépség is zömében genetika, a magasság is. Ha magas vagy (szvsz. ~190 cm és felette), azzal már kapásból a magyar társadalom felső 1-2%-ában találod magad, ami önmagában kiemel a tömegből. Felszállsz egy buszra, és nem lesz nálad magasabb ember.

Szigorúan véve a kérdés hülyeség, de ha szerinted nem előny, akkor randizz többet, vagy nem is tudom.


Tbh. én is meginnám a húgyát egy 180 centis lánynak, ha most egyedül lennék, legalábbis magasabbról indulna a licit.

2023. ápr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!