Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelenthet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Van egy srác a sulimba,akibe szerelmes vagyok,a fiúval beszélő viszonyban vagyunk úgymond bár mostanában nem nagyon beszélünk annyira sokat, a srác már fogott is meg, és az egyik osztalytarsam pedig el mondta neki h mizu van,a fiú pedig úgy tett mintha tudná csak azért hogy nkm ne legyen sz@r, aztán pedig rám írt hogy ezt megbeszéljük, és mostanság egyre közelebb kerültünk egymáshoz,a multkoraban megvart h beszélgessünk, úgymond "játékból" fogdostam az arcát,és ő is az enyémet, mar egymás telojat is néha nézegetjuk, a jó multkoraban a barátnőm neki lökött és a fiú pedig megfogott, szoktunk egymás magán életéről is beszélni, pár napja pedig kérdezte az egyik barátom hogy "Mi van szerelmes vagy 🤫-be" (ez nem a srác akiről irok/írtam) és a srác pedig furcsán nezett mikor ezt hallotta, és már védett is meg,ebedelni mentem es az egyik felsobb osztalyos pedig orditotta hogy "🤫 itt a szerelmed". Mostanában egy lánnyal van de nem biztos h van köztük valami, de meg igy is szokott nézni. Szerintetek ez mit jelenthet?

2023. márc. 31. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Őszinte leszek, szerintem sokkal konkrétabban jelezte volna, ha te is bejönnél neki. Tartok tőle, hogy csak b tervnek tart a másik lány mellett.
2023. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
1-esnek igaza van a b tervvel kapcsolatban sajna.
2023. ápr. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ, hogy hány évesek vagytok.
2023. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
En rakerdeznek lehet csak picit beszari😀
jan. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Szóval hány évesek vagytok?
jan. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!