Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van rá esély, hogy lesz így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy lesz így valakim?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a problémám, hogy nagyon csúnya vagyok, még soha nem volt senkim. Nemcsak barátom, még csak ilyen alakulóban lévő sem, semmi. Kívül-belül ronda vagyok, én voltam/vagyok sz egyetlen az ismerői körömben, akinek soha nem ölt egy udvarlója, aki senkinek se tetszett. Minden barátnőmnek volt már legalább egy párja, nekem senki. Mindig nagyon vágytam valakire, akit szerethetek, akivel imádunk együtt lenni, megnevettetjük és támogatjuk egymást, de sosem volt esélyem sem. 4 éve tetszik egy fiú, aki inkább lenne öngyilkos, minthogy velem összejöjjön. Unalmas, ronda, buta vagyok. Van esély, egyáltalán arra, hogy rám talál a szerelem? Lesz valaha valakim?



#tini #barát #szerelem #plátói #reménytelen #ronda #egyedül #csúnya #unalmas
2023. ápr. 1. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Hány éves vagy? Ha 18 alatti, hidd el, bármelyik félpedofil állat rádcuppanna.
2023. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Hát, az első dolog, hogy kezdj el dolgozni az önbizalmadon, mert ilyen hozzáállással tényleg nem fogsz találni senkit.

Amint máshogy kezdesz el gondolkodni magadról, mások is másmilyennek fognak látni. A mai világban már nem sok dolog lehetetlen, meg kell találnod a stílusodat. Hidd el nekem, hogy ha magabiztos vagy, és jól érzed magad a bőrödben, akkor nem csak egy udvarlód lesz.

2023. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Biztos össze tudod kapni magad és elérheted, amire vágysz!
2023. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
A külsődön tudsz javítani, a személyiségedet tudod fejleszteni. A többi már csak akarat és idő kérdése.
2023. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Van eselyed persze, csak ne legyel onbizalomhianyos, visszahuzodo, mert ugy nehezebben talalnak a pasik ;)


Lehet valtoztatni a kulsodon, sportolhatsz is mellette

2023. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Majd lesz, ha:

- megtaulod értékelni magad,

- és nem csak egyetlen bunkónak vagy hajlandó esélyt adni.

2023. ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%
Első voltam, jól lepontoztatok, de ez így van... Bármikor találhat magának egy 30-40 éves emberkét, gyakran azokat nem igazán érdekli, hogy hogy néz ki, csak valami jó kis kontrollálható, szeretetre éhes friss húst klopfolhassanak.
2023. ápr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
A kérdésidre a válasz: Igen, lehetséges. Az már tőled (is) függ, hogy mikor. Szerintem mielőtt kőkeményen ráfeküdnél a társkeresére, azelőtt dolgozni kellene az önbizalmadon/önértékeléseden. Próbáld megtalálni magadban azt ami tetszik/elfogadni magadat. Meg az, hogy a barátnőidnek volt-e már valakijük, az nem számit semmit se. Nem ők élik az életed, hanem te (és csak azért mert később talál rád a szerelem, attól még nem maradsz le semmiről sem).
2023. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Ne a jó palikra menj rá, hanem a kevésbé népszerűek, valószínűleg nem fognak elküldeni, mert a kutya se néz rájuk
2023. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
1 es huzzál el a fenéba a pedofilos szövegeddel, te vajon mi a francot keresel a tini kategóriában? Fogd be es nézz magadba! Neked minden 18 feletti pedofil, aki efy tiszta barátsággal megajándékoz egy 17 évest? De ha a lány már 18, akkor hietelen máris nem pedofil állat, hanem ifazi férfi, mindegy, hogy hetente 5 prostit ejt teherbe, igaz? Nem szégyenled magad ezzel az elszólással?
2023. ápr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!