Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel beszélgetek 1 hónapja. Találkoztunk már párszor és csókolóztunk is már majdnem ott tartottunk hogy összejövünk, de egyik nap buliba volt ahol többet ivott mint kellett volna és az egyik legjobb barátnőmre nyomult )akivel ismerik egymást) a barátnőm mondta neki hogy ne csinálja mert velem van alakulója és hogy ezt hagyja abba, de a fiú lekapta a barátnőmet aki eltolta és egyből elmondta nekem ami történt.

A fiú is elmondta mi történt és most könyörög nekem hogy adjak neki még egy esélyt mert sajnálja és csak én kellek neki

Egyébként nagyon kedves és tényleg örültem volna ha összejön, de az hogy a buliba az egyik legjobb barátnőmre rámegy nagyon aljas

Mit tennétek?



2023. ápr. 7. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
kuka! a piával eltűntek a gátlások, így megmutatkozott a valódi énje! találsz majd másikat, hidd el
2023. ápr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátnőm előtt mondtam el egyszer (előtte) úgy hogy a másik barátnője is ott volt hogy meg akarom dugni (tényleg meg akartam)…ugyan ez volt a szitu hogy el küldött a barátnője…aztán ugyan úgy ezután 7 hónapig együtt voltunk de hol ő csalt meg engem hol én őt…hát nem tudom. Fiatalon elmennek az ilyen hülyeségek…de szerintem inkább hagyd ezt a srácot a p..ba van millo másik aki talán nem ilyen pöcs
2023. ápr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van. Akivel egyszer előfordul, máskor is meg fog történni. Engedd el.
2023. ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyet kell értenem az előttem szólókkal. Ha ezt még a baratnőd figyelmeztetése ellenére is megtette, akkor egy mit sem sejtő lánnyal talán sokkal tovább is elmenne.
2023. ápr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Jégszív ***** válasza:
100%

"In vino veritas"


Offtopic? ALIGHA!

A fenti bölcselet nemcsak azt mondja, hogy a részeg ember könnyebben kimondja az igazat. Mivel feloldódnak gátlásai, azt mutatja meg, MILYEN IS VALÓJÁBAN! Ezt a viselkedést érdemes nagyon komolyan venni!


"Ő egy áldott jó ember, de ha egyszer iszik, ..." - számtalanszor hallani hasonlót családi erőszak áldozataitól. :-P


Lehet, hogy túlzásnak tűnik, de egy alakuló párkapcsolat kezdeti szakaszában ÉRDEMES LEITATNI a jövendőbelit (egyszer az egyiket, később a másikat...) és szigorúan tesztelni, miként változik a viselkedése. Ebből messzemenő következtetést lehet - ÉS KELL! - levonni.

2023. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem off. Részegen az emberek őszintébbek és nincsenek gátlások. Találsz mást, hidd el
2023. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!