Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon kedvel engem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon kedvel engem?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályban, aki nagyon bejön már másfél éve. Igazából az exem, egyszer összejöttünk, de csak rövid időre, bár a sztori ennél kicsit bonyolultabb, de a lényeg csak annyi, hogy azóta még mindig szeretem, de ő nagyon sokáig levegőnek nézett. Viszont mostanában valahogy úgy érzem, hogy tetszhetek neki, mert folyton engem néz, meg hülyéskedünk, Messengeren is rám ír néha. Persze ezek nem tűnnek túl egyértelmű jeleknek, de már eléggé ismerem ahhoz, hogy tudjam mit csinál, ha bejön neki valaki. De mégis bizonytalan vagyok, mert lehet, hogy csak akar szerezni egy csajt és feltűnt neki, hogy én szeretem őt, amúgy is mindig egy csomó lánnyal kavar. Szerintetek bejöhetek neki vagy ha nem, akkor hogyan felejtsem el?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. ápr. 18. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Jó lenne tudni, mi történt pontosan az alatt a rövid idő alatt, amíg "együtt voltatok".


"amúgy is mindig egy csomó lánnyal kavar"

Ez lehet buktatója a dolognak, de te látod pontosan milyen a helyzet.

2023. ápr. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy jössz be neki.
2023. ápr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!