Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rosszat tettem. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszat tettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már hónapok óta beszélgetek és szeretjük egymást, de nem vagyunk együtt (nem mondtuk ki, hogy kapcsolatban vagyunk) és a tegnapi nap feljött, hogy hogyan mutatnánk be a másikat az embereknek. Érdekes téma volt, mert mindketten tudtuk, hogy nem vagyunk még egy pár, mégis rosszul esett neki, amit mondtam. Szószerint azt mondtam, hogy "Legszívesebben barátnőmnek mondanám, de barátot fogok mondani". Azért írtam így, mert pár nappal ezelőtt pedig arról volt szó, hogy benne lenne-e, ha összejönnénk és erre az volt a válasza, hogy "van, amikor úgy érzem igen és van, amikor nem". Szívemre vettem, mert én szeretném, ha megtörténne, de azt mondta, hogy azért mondta így, mert fél az ismeretlentől. Szeretem ezt a lányt, de félek, hogy ezzel elronthattam. Már elmondtam neki, hogy szeretem, fontos és, hogy nem szégyellem kimondani mások előtt sem, hogy mit érzek iránta.

2023. ápr. 19. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele őszintén,és nyugodtan elmondhatod neki, hogy nem direkt/így akartad nem szeretted volna megbántani
2023. ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem. Haragszik rád? Vagy miből gondolod, hogy rosszat tettél?
2023. ápr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Flegmázott, majd utána, csak 1 szavas válaszokat adott általában
2023. ápr. 19. 10:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, hogy a szerelem vak. De ha már most a legelején nem képes határozottnak lenni a veled kapcsolatos érzéseiben mi lesz később? Mikor vitatkoztok nem meri elmondani az álláspontját mert fél a konfliktustól?

Ez a csaj nem érett egy normális kapcsolatra. Ha az lenne azt mondaná, hogy "Xy, még nem ismerlek eléggé és nem vagyok abban biztos, hogy melletted ez meg az az igényem megvalósulna. Szeretnélek még jobban megismerni, hogy el tudjam dönteni."

2023. ápr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ha emiatt tényleg megharagudott, akkor nem is érdemes vele foglalkozni. Én a helyedben megírnám neki, hogy akkor döntse el, hogy mi legyen, mert ez így nem állapot.
2023. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát de miért mutatnád be barátnődként, ha nem a barátnőd?

Igazán eldönthetné mit akar...

2023. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%

6


Mar eldontotte, semmit

2023. ápr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Mi lenne, kérdező, ha ezt az egész lelkizést neki mondanád el? Nem gondolod, hogy az lenne a legjobb? Elmondjam neki helyetted? Azt szeretnéd?
2023. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!