Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érez irántam valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez irántam valamit?

Figyelt kérdés
Van egy pali akivel mar regota ismertük egymast aztan igy egy idoben nem igen beszeltunk ilyenek aztan most par honapja random taliztunk es azota ujra akkor elkezdtunk beszelni minden este hivasoztunk ilyenek..Majd taliztunk es a talin olyan furcsa volt egy buliba talalkoztunk ahol baratai is ott voltak meg en baratnom is..Lehet azert volt ilyen furi az egesz utana viszont teljesen megváltozott az egesz..Mindig kb en keresetem meg ilyenek en ezt egy ido utan abba hagytam majd elmentem megint egy buliba ahova o hivott el es mindent ide ígért aminek semmi resze nem lett megvalósítsa az volt az a pont,h en trnyleg nem beszelek tobbet vele elfelejtem jott igy is lett jott szulinapja akkot megis ugy ereztem,h irnom kéne neki irtam neki es meglerdeztem ,h miert alakult igy mert tok sokat beszeltunk es nagyon sok kozos volt bennunk erre o mondta,h o is komolyan gondolta velem csak,h M neki sok dolog volt most es h most fog érettségizni de ,h ettol függetlenül o szeretne velem beszelni es valamikor talalkozhatunk is..a ujra elkezdtunk beszelni aztan megint megszakadt es a semmibol mar kb egy honaoja ossze vissza hivogattt mindenfele telefonszamrol ,h menjek vele abba a buliba talalkozunk meg ilyenek..De kozbe meg irni sose ir nem keress semmi ilyen csak váratlanul felhiv..A hetrn is felhivott valami amerikai telefonszamrol akkot beszeltunk tobbet..Es megkerdeztem tole utolag,h az o fejébe mi zajlik,h ezt csinalja arra azota nem valaszolt..En ezt az egeszrt nem tudom hova tenni,h most miert csinalja ezt,h csak szivat vagy erez meg irántam valamit mert en azert trnyleg foglalkoztam vele stb..Mindig mai napig barmi van meghallgatom Szoval nem is ertrm

2023. ápr. 28. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom le akar fektetni, de kapcsolatba nem menne bele.
2023. ápr. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy bulikba hív és nem kettesben randizni. Nem őszinte hozzád.
2023. ápr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!