Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Könnyű plátói szerelmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyű plátói szerelmet feldolgozni?

Figyelt kérdés

Pár hete ismerkedtem meg egy végzős iskolatársammal és enyhén szólva első beszélgetés után beleestem. Sajnos nem gyakran volt szinte esélyünk se beszélni, még meg is lepett, hogy ő kezdeményezett, mert pont ő a suli "legmenőbb csávója" (így ezek után már értem is miért) engem meg szerintem osztályon kívül talán hárman ismernek őt beleszámítva.


Pont a mai nap ballagott el és már annyit sírtam érte. Volt már viszonzatlan szerelmem életemben, tudom fel lehet dolgozni, de gondoltam itt tudok több tippet kapni hogy ne kattanjak be ezek után.


18/L (évvesztes)



2023. máj. 5. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem plátói szerelem. Amúgy írj rá mondjuk facebookon, próbáld folytatni.
2023. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem gondolom, hogy egyáltalán megfordult a fejében, hogy bármit is akarna tőlem. Tényleg néha úgy érzem isteni áldásnak kéne tekintem, hogy egyáltalán rámnéz. Nem szeretnék felesleges reményt adni magamnak, minél magasabb annál nagyobbat puffan.
2023. máj. 5. 23:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egyszerű a helyzet: ha nem írsz rá, akkor biztosan nem lesz semmi.
2023. máj. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Új hírek alapján felsőoktatásban hasonló terveink vannak (véletlen) és azonos épületben leszünk, lehet hogy abszolút semmi nem veszett 😅😅
2023. máj. 7. 00:49
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
A kérdésre válaszolni: szerintem azt a legnehezebb, tudva hogy nem lesz köztetek semmi, hogy csak te vagy a szerelmes, hogy őt nem erdekled úgy és nem is fogod sokkal rosszabb és nehezebben emészthetőbb mint egy kapcsolat vége amiben voltak kedves emlékek is
2023. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mi újság, lett fejlemény?
febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már 5 hónapja együtt vagyok egy másik sráccal akibe tényleg valódian szerelmes vagyok, csak akkor gondolok a posztban lévő srácra amikor néha instán megjelenik :D
febr. 13. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!