Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van, hogy egy 14 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy egy 14 éves lány ilyen bűnöző gyökérkékkel kezd?

Figyelt kérdés
Mármint, tényleg, konkrétan bűnözők.
2023. máj. 14. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Mer az olyan cukisan rosszfiús ha valami embereket öl.
2023. máj. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Mert azoknak van önbizalmuk.

Tudom, ez van :/

2023. máj. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Azért gyilkosok nem, de késelések, meg hasonlók előfordulnak.


2. Hát nem tudom, nekem is van, mégis az ilyenek felé gravitál a csaj, zsaru ismerőse is volt, gyúrós srác, de nem, inkább az ilyen bűnözők izgatják.

2023. máj. 15. 00:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi esze van, akkor megérdemli, legyen csak ezekkel...
2023. máj. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Mert ebben az életkorban sok lánynak ez a menő, vagány aki igazi bűnöző rosszfiú. Tudom én 10 éve voltam tini akkor is sok lány ilyenekkel kavart, most felnőttként 25-30 közt meg jólszituált jó egzisztenciával rendelkező férfiakkal vannak, és soknak gyereke van, házasságban él.

Azokkal a férfiakkal jönnek össze 25-30 felett akire 15 évesen lejófiúznak, lelúzereznek.

2023. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%
Mert az introvertált, értelmes, kedves srácok közül egy sem mert odamenni hozzá.
2023. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!