Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elkéne mondanom neki mégegyszer?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkéne mondanom neki mégegyszer?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lány az osztályomban akivel nagyon jóban vagyok és tetszik nekem.

Egyszer már elmondtam neki de szerintem félreértettük egymást, lehetséges, hogy nem tudja, viszont ő az egyik legjobb barátom és nem szeretném ha a kapcsolatunk megromlana de szeretném neki elmondani, hogy tetszik nekem. Egyébként lehet, hogy én is bejövök neki. Sokszor beszélünk, sokat mosolyog rám és sokszor említ meg miközben barátokkal találkozunk. Leszokta utánozni a testmozdulataimat, pl: ha karbatett kézzel ülök akkor pár perc múlva ő is, illetve egyszer elkaptam a tekintetét amikor engem nézett éppen. Szerintem ezek mind jó jelek de lehet,hogy csak barátiak...

Ja és van még egy probléma. Ő sokkal gazdagabb családból származik mint én,nincs nagy különbség kettőnk között amikor suliban vagyunk, de az otthona egy villa az enyémhez képest és kíváncsi vagyok, hogy van e valami ötletetek amivel sikerülne áthídalni ezt a nehézséget számomra.

Várom az ötleteket.

17, Fiú



2023. máj. 16. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem nem sok esélye van hogy összejöttök, ha megint elmondod neki. Lehet szándékosan értette félre hogy ne hozzon kellemetlen helyzetbe. Azért gondolom ezt mert mint ahogy írtad legjobb barátok vagytok és lehet pont emiatt nem tekint rád úgy mint ahogy te szeretnéd. A non-verbális jelek pedig sokat nem mondanak, ennyiből max a barátságot látom valószínűleg. Másokkal is hasonlóan viselkedik vagy csak veled? Esetleg van valaki akivel nagyon másképp viselkedik mint általában az emberekkel?

Szóval rajtad múlik hogy bepróbálkozol-e megint, ne azon múljon mit írnak neked itt neten, hogy hogyan döntesz mert így látatlanban bármi lehet ettől még.

2023. máj. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanilyen helyzetbe voltam, 1 évvel késöbb se jöttünk össze, hiába. De jóba vagyok a lánnyal, viszont nem szeret erről beszélni. Szokott segíteni és én is neki, tudunk jókat beszélgetni, de ő nem lát ebbe többet. Ez az én történetem, remélem segít. Annyi még, hogy ha ilyen jóba vagytok akkor nem hiszem, hogy tönkretennéd a barátságotokat, szóval nem vészes mégegyszer tudatni vele, sőt a legoptimálisabb szerintem, ha megbeszélitek vagy személyesen vagy írásban, és meg egyeztek, hogyha nem nem jöttök össze akkor maradtok barátok és akkor nem lesz kínos senkinek.
2023. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak velem. Másokkal is hasonlóan bánik de vannak olyan dolgai ami csak rám jellemző. Olyan pedig nincs/nem tudok róla akivel nagyon másképp bánna
2023. máj. 16. 13:34
 4/8 A kérdező kommentje:
Néha bókol is de néha meg alig beszélünk. Elég nehéz kiigazódnom rajta, hogy őszinte legyek
2023. máj. 16. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
A bókolás nem jelenti feltétlen azt, hogy bejössz neki. Haverom csaja is megmondja, ha valami klassz ruhát veszek fel ami jól áll, vagy ha a hobbimba ügyes vagyok.
2023. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És arra esetleg van valami tanácsotok, hogy a pénzügyi részt hogyan oldjam meg? Gondoltam arra, hogy elmegyek dolgozni de max nyári munkát kapnék. Meg jövőre valószínűleg mindketten elköltözünk másik városba de addig valamit kell tennem.
2023. máj. 16. 13:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz kőgazdag ha csak barátként tekint rád.... akkor mindegy
2023. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mondd, inkább maradjon minden így.
2023. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!