Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mièrt fèlnek tőlem a fiúk??

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt fèlnek tőlem a fiúk??

Figyelt kérdés

Azt vettem észre a fiúkon hogy fèlnek tőlem, és most ne gyertek azzal hogy "jaaj biztos ijesztő vagy! Az ilyen válaszoktól kímèljetek!!!


Egy csomó fiú jön utánam (iskoláról van szó) fel hívják magukra a figyelmemet, bámulnak de csak addig ameddig én nem nézek rájuk. Szoktam én is nézni őket viszont direkt nem néznek rám. Bezzeg amikor megpróbálok nem figyelni rájuk akkor teszik a menőt, de amikor meg nèzem őket egyik sem mer rám nézni. Az osztálytársaimmal is ugyanez van! Más lányokkal simán beszèlgetnek a fiúk, pedig én eléggé kitűnök a társaságból mert csinos vagyok ápolt és adok magamra.



2023. máj. 17. 17:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
Valószínüleg úgy vélik, hogy esélyük sincs nálad, ezért csak bámulnak, de a kezdeményezéshez már nincs elég önbizalmuk.
2023. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
81%

Biztos túl jó nő vagy.

Ahogy mondja az első, valószínűleg nem akarnak pofára esni, ah elutasítasz.

2023. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Nonameboi ***** válasza:
80%

Biztos szép vagy, de ijesztö is!

Most viszont a rendes válasz: Az elözöeknek igazuk van, néznek téged, mivel jó csajnak tartanak, és nem akarják, hogy lebukjanak, ezért elkapják a fejüket. Nem vagy ijesztö, nyugi! :D

2023. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
#3 Végre egy aranyos ember! Köszönöm 🥰!
2023. máj. 17. 19:53
 5/35 anonim ***** válasza:
78%
Ahogyan felettem is írták, túl vonzónak tartanak, és úgy gondolják hogy túl rizikós lenne bepróbálkozni, mert úgy érzik, hogy nagy eséllyel ki lennének kosarazva.
2023. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
#5 nem is értem miért gondolják így pedig még tetszenek is nekem.
2023. máj. 17. 20:00
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán ezt jelezhetnéd is nekik... például beszélgetéssel. Mosollyal. Stb.
2023. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
#6 Valószínüleg önbizalomhiány. Én is tapasztalom, hogy sok srác inkább nem próbál meg közeledni lányokhoz, mert úgy félnek az elutasítástól, mintha az egyenlő lenne a halállal.
2023. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik valamelyik, akkor mosolyogj ra gyakrabban, hatha eszreveszi ;)
2023. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos.

Régen erre voltak megfelelő módszerek. A lány is tudta egyértelműen jelezni, ha érdekelte a téma, és arra is megvolt a módszer, hogy udvariasan, de határozottan elutasítson valakit.

Ma sajnos a gorombaság a divat, az pedig kinek kell?

Inkább csak néznek.

2023. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!