Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan essek túl az 1 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan essek túl az 1 éves osztálytársal való kapcsolatomon?

Figyelt kérdés
Osztálytárssal voltam 1 éven keresztül eggyut amikor is dobtam, de csak azért mert, nem éreztem már ugyanolyannak az egész kapcsolatot de a szakításkor is még szerettem, nem tudom eldönteni hogy szeretem-e még vagy csak hianyzik. A napokban rakott ki instara egy posztot és amint megláttam "felkavart" de h miért azt nen tudom. Egyre erősödik bennem a gondolat h szóba aljak vele újra de mint barát, de ez volt legutóbb is mert egyszer már szét mentünk és akkor is csak azért jöttünk újra össze mert voltunk egy osztály kiránduláson és már ott a vonaton akkor beszéltünk először az akkori szakítas után és még azután h le szaltunk a vonatról akkor kettesben voltunk és csokoloztunk újra, de igaz ez mellékes infó. Szval nem tudom h mit tegyek, mert már újra nem akarom ezt az egészet eljátszani, de elfelejteni is nehez tudom hiszen mindennap látom. (ha érthetetlenül fogalmaztam kérdezzet)

2023. máj. 21. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ilyenkor tényleg nehéz a mindennapi találkozás miatt. Ugye ott van a lehetőség, hogy beszélsz vele, és működni fog ez a csak-haverok dolog de kevés rá az esély. A leghatékonyabb igazából az ha próbálsz nem beszélni vele, keveset gondolni rá, és kizárni az érzelmeket. Persze tudom hogy ez így rövidtávon fájóbb és nehezebb döntésen, de személy szerint ezt tudom tanácsolni.

Ha szeretnél írj nyugodtan priv és segítek ha van még kérdésed :)

2023. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

Ezért retard dolog házinyúlra lőni. Tipikusan olyanok csinálják, akik 1) képtelenek azon a szűk körön kívül ismerkedni akikkel összezárta őket az oktatási rendszer, 2) képtelenek gondolni a 90%ban egy éven belül bekövetkező kínos szitura, amikor az exeddel zár össze az oktatási rendszer.


Egy jó stratégia az élethez, hogy amikor valami baromságot készülsz csinálni, lépj hátra egyet, és egy pillanatra gondolj bele, hogy mi sülhet ki belőle.


Jelen esetben pedig letiltod instán, nyáron szanaszét dugod/dugatod magad, és továbblépsz. De nyilván nem fogod megtenni, mert önsorsrontó típusnak tűnsz.

2023. máj. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!