Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális? Valahogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Valahogy nem igazodok ki az érzésemen, pedig elég jól megy.

Figyelt kérdés

Ez a kérdés kicsit öszetettebb, igazából 2 kérdés.


1. Az normális, hogy egy gyereknek még oviban meglegyen az első szerelem? Még oviban megismerkedtem egy fiúval. 2. osztályig együtt voltunk. Azóta várok valakit, hogy túlléphessek rajta, hogy megtapasztaljam ugyan azt kicsit idősebbként is. Néha vágyakozok a szerelemre, mert egyedül érzem magam, de néha egyszerűen csak azt érzem, hogy nem nekem való és sosem lesz olyan fiú aki teljes szívéból szeret.



2023. máj. 29. 19:52
 1/2 A kérdező kommentje:

2. Miért van az, hogy van egy fiú akire eleinte csak barátként tekintek, sőt, barátként akarok tekinteni, de valamiért azt akarom, hogy szeressen. Ha elképzelem vele az életem egyszerűen úgy érzem, mintha bűn lenne őt szeretnem. Mintha muszáj lenne elengednem, mert én sosem érhetek fel hozzá. Volt egy időszak amikor teljes szívemből gyűlöltem azért, amit tett, de aztán megbocsájtottam neki, de valahogy muszáj szerelemből szeretnem őt. Néha csak elgondolkozok azon, hogy milyen lenne nélküle az életem és rájövök, hogy nélküle élni nagy hiba lenne, de továbbra is szeretni mégnagyobb. Legjobb barátomként ismerem szóval elengedni nem tudom.


Kérem valaki segítsen. Általában kiigazodom az érzéseimen, de a szerelem nekem még túl zavaros. Előre is köszönöm azoknak, akik segítenek!

2023. máj. 29. 19:53
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Simán benne van, hogy már akkor megvolt az első szerelemhez hasonlító érzésed. Az biztos, hogy most teljesen máshogy élnéd ezt meg, úgyhogy ne aggódj, biztosan lesz olyan, aki újra elhozza neked ezeket a érzelmeket.

2. Szerintem szereted őt, viszont kevés ahhoz az önbizalmad, hogy egyenrangú félként tudd kezelni. Ha nem titok, mit tett, ami miatt megutáltad?

2023. máj. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!