Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt most direkt csinalta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most direkt csinalta?

Figyelt kérdés

volt egy srac akivel 22 marciusaban ismerkedtem meg es nagyon hullamvolgyes volt a kapcsolatunk sokat veszekedtunk es sokat bantottuk egymast de ezek mellett jol is ereztuk magunkat. majd azon a nyaron egy honapig kb egymas fele sem neztunk. utana beszelgettunk neha neha de ugy tenylegsesen szeptemberben kezdtunk el ujra talalkozgatni. akkor mondta is hogy soha tobbet nem akar elvesziteni engem, majd decemberben megint megszakadt a kapcsolat de akkor egyaltalan nem beszeltunk. most viszont ram irt egyik este de en akkor mar aludtam, reggelre kitorolte az uzenetet es nem lattam hogy mit irt. ra is kerdeztem amiutan felkeltem, megnezte az amit irtam olyan 10-11 fele (gondolom amikor felkelt) de csak delutan 5kor valaszolt es akkor is csak annyit hogy veletlen nyitotta meg. eleg reg beszeltunk ahhoz hogy veletlen megnyissa a beszelgetest es irjon valamit.

de lehet csak tulreagalom:))


2023. máj. 30. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet reszeg volt es ezert.
2023. máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy bármi lehet. Talán részeg volt, esetleg kíváncsivá akart tenni, netán meggondolta magát. Sajnos mi is csak tippelni tudunk.
2023. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nagyon mélyen vagyok, én is szoktam visszanyúlni régi lányokhoz, akikkel jóban voltam. Legalábbis a kísértés megvan, de általában leállítom magam. Lehet annyira összeomlott körülötte minden, hogy már kínjában nem tudott mit csinálni. Aztán kitisztult, összeszedte magát, és gyorsan megpróbálta visszacsinálni.
2023. máj. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!