Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érez irántam valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez irántam valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék elnézést kérni, picit hosszú lesz.

Szvl rólam meg egy osztálytáramról lenne szó. Ebben a tanévben lettünk igazából jóban a közös baráti társaságunk lévén. Egy okos, udvarias, kedves fiúról van szó aki nem az a csajozós típus. Többször becézget, nevet a vicceimen, piszkál, viccelődik, mosolyogva köszön, többször megdicsérte már a körmeimet, ruhámat. Ha jó jegyet kapok is megdicsér. Senki mással nem csinál ilyet az osztályból, igazából 2 barátnőmön kívül nem is beszél lányokkal. Vannak olyan napok amikor hozzám se szólt kb, valamikor meg egész nap rajtam lóg és láthatólag szereti a társaságom. Az utóbbi 2 hétben észrevettem h irogat valakivel napközben. Egy lánnyal akinek szivekkel van beállítva becenév és a hangulatjel is szív. Fölmerült bennem h a barátnője. Utánanéztem, a koli miatt nem tudnak hétköznap talizni. Meg aztán versenyekre is jár szval a hétvégéje is eléggé zsúfolt. Ennek ellenére ugyanúgy odajön és dicsér. Nem tudom ki ez a lány és nem tudom mit tegyek. Hajtsak rá? Félek h túl nyomulós lennék. Ti mit tennétek a helyemben? L18


2023. máj. 31. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

a./ van barátnője, veled csak osztálytársi, bár elég szoros kapcsolatban van, vagy

b./ több lánynak is egyszerre csapja a szelet, valaki majdcsak beadja a derekát...

Én rákérdeznék nála, hogy melyik verzió él.

2023. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hajts rá, ameddig nem tudsz biztosat.
2023. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Olyan balfasznak érzem magam, nekem ő az első fiú aki iránt komolyabban érzek és elérhetőnek tűnik. Lesz majd egy egész napos kirándulás ahova csak 2en megyünk az osztályból. Ott talán kiderül vmi. Csak nem tudom hogy kérdezzek rá. Nem tolakodás? Maradjak továbbra is a közelében hátha lesz vmi?

2023. máj. 31. 22:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tényleg olyan jó viszonyban vagytok simán megkérdezheted tőle. Persze csak finoman. Érdeklődj iránta(mármint az osztálytársad iránt), hozz fel olyan témákat amikből esetleg kiderülhet, hogy ki a csaj.
2023. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Léna2012 válasza:
Lehet hogy csak amiatt csinálja mert látja hogy tetszel neki ergo,nem akar megbántani(elvileg intelligens,stb...)de ő csak barát akar lenni mert a jelek szerint van barátnő úgyhogy várd ki amedíg van egy fiú aki nem szánalomból ,hanem vonzalomból ismerkedik
2023. jún. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Néha napján irogatunk akkor viszont egészen sokáig. Nem tudom mennyire látja rajtam, h tetszik nekem,félős vagyok, sokszor ő jön oda és kezdeményez. Várjam meg míg szakít a lánnyal? Egyáltalán nincs esélyem a továbbiakban? Teljesen el vagyok keseredve már miatta :(
2023. jún. 2. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!