Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nem tudom hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom hogy szeret-e

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akit szeretek. Van hogy együtt megyünk haza meg beszélgetünk meg minden, de nem tudom hogy szeret-e.

2023. jún. 1. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szereted, vagy szerelmes vagy bele?
2023. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret is, akkor szemezik veled, bókol neked, mosolyog rád.
2023. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok belé és ezekből mind megvan
2023. jún. 1. 16:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem érdemes ezt tovább folytatom?
2023. jún. 1. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Na jó komolyra véve egy kicsit, mert azt hittem lesz valaki aki normálisan válaszol de nem volt még annyira, szerintem semmi jele annak hogy ő nem szeretne téged. Biztos hogy benne lenne veled ezek után egy kapcsolatban, majd próbálkozz vele. Vagy legyél őszinte és egyenes az a legegyszerűbb, ha el mondod amit érzel iránta és majd meglátjátok.

De szerintem tudni szeretnéd előre hogy komoly e vagy sem. Erre rá fogsz jönni te is.

Tudom hogy nem tudok valami sokat segíteni, de meg sajnáltalak.

2023. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj puhatolózni nála, hogy tetszik-e neki valaki és hasonlók, hátha kiugrik a nyúl a bokorból.
2023. jún. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!