Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudom elerni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom elerni, hogy egy lány viszonozza a vonzalmat?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit munkahelyen néhány percig látok, és nagyon tetszik. Amikor osszeakad a tekintetünk, akkor komor arccal néz rám,sose mosolyog, és felhuzza a szemoldokét. Bejeloltem instan, elfogadta a kerelmet,de par nappal kesobb ujra visszavonta, így újra privát a fiókja. Hogy tudom elerni, hogy viszonozza a vonzalmat, ha látni lehet rajta, hogy nem vagyok számára "kivanatos" személy?

2023. jún. 3. 10:50
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
88%
Ha látni lehet rajta ,hogy nem jössz be neki,fejre is állhatsz úgyse fog változni
2023. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:
91%
Visszavonta, majd privát? Ez érdekes... Nekem akkor csinált ilyet egy lány, amikor beszart tőlem.
2023. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
2-es: aAlapból privát volt neki, elfogadta a kerelmet,lathattam a kepeit,majd pár nap után "letorolt". Így amikor ujra megneztem az adatlapjat,akkor megint azt láttam hogy mivel ez egy privát fiok, így újra bekell kovetnem.
2023. jún. 3. 14:59
 4/39 anonim válasza:
84%
3: Ja, vágom, okés, visszavonta a követési kérelmet. Hát ez sem túl jó.
2023. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ne erőltesd.
2023. jún. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
81%

Így tényleg kicsit nehéznek tűnik a helyzet. Nem amiatt, hogy nem jössz be neki, hanem, hogy ebből eléggé az jön le, hogy unszimpatikus vagy neki kicsit (a követés visszavonás+tekintet, felhúzott szemöldök).


Fontos lenne valami közös platform találása. Közös ismerősök, ha vannak esetleg..egy buliban összefutni, ilyenekre gondolok. Nem ismeritek egymást az alapján, amit írtál..így látnék rá sanszot, ha egyszer tudnál vele kicsit hosszabban, tartalmasabban kommunikálni, akkor ez változhatna pozitív irányba. Neked kell ezt kigondolnod valahogy.


Ami fontos, hogy legyél higgadt, türelmes..ha passzív lenne a beszélgetésben, akkor te is vegyél vissza. Ne legyél túl nyomulós. Azt is neked kell tudnod, hogy nála érdemes e az erőfeszítés. Tudnék példát hozni arra, hogy utálatból lett kapcsolat, arra is, hogy többször visszautasították, de aztán mégis összejött azzal a személlyel. Velem is volt már ilyen. Valamikor működik, valamikor nem megy a fordítás.

2023. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
86%
nem érdekled, sajnálom-
2023. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
75%
Valószínüleg nem érdekled, inkább ne húzd tovább a dolgot.
2023. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
36%
Hogy képzeli , hogy munka társat letöröl ?? Milyen szanalmas dolog ez..
2023. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
37%
Nézz ki jobban vagy legyél gazdagabb!
2023. jún. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!