Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudom, kicsit bizarr ez az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, kicsit bizarr ez az egész, de van benne valami, nem? Ha szeretsz valakit, szex után is szereted, ha csak vágy, akkor az valamilyen szinten lanyhul?

Figyelt kérdés
Ugyanez önkielégítésnél is... Ha napok óta kanos vagy, és csak akkor jön meg a kedved a csajhoz/sráchoz, majd miután vége a mókának, nem igazán izgat a dolog, akkor az csak vágy, de ha ezután is ugyanúgy érzel iránta, akkor az mélyebb, az inkább szerelem.
2023. jún. 3. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igyvan. Ha szeretsz valakit szex után is szereted
2023. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez így igaz szerintem is.
2023. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, ha csak akkor vágysz rá mikor ki vagy éhezve akkor az nem szerelem
2023. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xp ali ***** válasza:
100%
Igen, szex után is szereted. Olyan persze előfordul, hogy a szerelemet összekeverik a dghatnékkal, akkor előfordulhat, hogy "lanyhul". Elárulok 1 trükköt: mindegy, hogy mennyire lanyhul, dgás után takard be és öleld meg a csajt. Ezt szeretik, nem tudom miért. És ha már megdgtad és nem is szereted, legalább legyél kedves vele.
márc. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!