Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiú az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú az osztályból, de nem tudom viszonozza-e. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már évek óta szerelmes vagyok egy fiúba az osztályból. Igazából ő is szeretett engem, már többször bevallotta, de aztán megint rosszban voltunk, kocsit bonyolult az egész. A lényeg, hogy mostanában úgy vettem észre, hogy tetszem neki és a barátnőim is ezt mondják. Nagyon sokszor néz rám, van, hogy hosszasan és mélyen néz a szemembe, vagy rögtön elkapja a tekintetét. Illetve folyton viccelődik velem, meg valahogy megváltozott egy ideje. Szerintetek van esélyem nála?

2023. jún. 5. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha viccelődik veled (nem bántóan), akkor sanszos, hogy tetszel neki Te is :)
2023. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak úgy tudod kideríteni, ha beszélgetsz vele. Akár suliban, akár suli után.
2023. jún. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Probalj vele kicsit kettesben lenni, negyszemközt beszelgetni.
2023. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Shwtm válasza:
A többiekhez még annyit fűznék hozzá, hogy osztálytársak (nálam tabunak számítanak) azok a személyek akikkel a családhoz hasonló mennyiségű időt töltesz. Érdemes átgondolni, hogy megéri-e ennyit kombinálni mert egy pár évig össze lesztek zárva, illetve tényleg nem egy másfajta kötődésről van-e szó. Amúgy a leírtak alapján bejössz neki ha kölcsönös hát sok sikert.
2023. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2023. jún. 8. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!