Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 körüliek akik párkapcsolatb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 körüliek akik párkapcsolatban vannak, ti nálatok van testi dolog is már?

Figyelt kérdés
2023. jún. 8. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
nálam akkoriban nem volt
2023. jún. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még a csók is ritka, általában az ölelésnél, meg esetleg a puszinál megáll a tudomány😅 meg mi inkább csak nézzük egymást, ha nagyobb társaságban vagyunk csak néha fogjuk meg egymás kezét vagy ilyesmi (legtöbbször én nagyon kínosan érzem magam, mert a barátom pont annyival idősebb nálam, hogy vannak olyan versenyek, amin én még nem indulatok, de ő igen, és tesómmal együtt versenyeznek, meg a baráti körükben is benne vagyok, és már jártam egy fiúval közülük, akivel ugyan úgy mentünk szét, hogy egyik edzőtáboros este felelsz vagy mersz volt, két körben játszottuk, fiúk lányok külön, és a párokat sorban kiküldték, hogy beszéljék meg, hogy igazából mit éreznek egymás iránt. A sráccal egyszerre mondtuk, hogy valamit mondani akarunk, aztán 3 2 1-re mondtuk hogy egyébként nem szerelemmel szerettük egymást, inkább testvérként, csak erre sok idő volt rájönnünk)
2023. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ó, hát én most tudok egy 14 éves lányról, aki kivan, mert egy harmincassal találkozott egyéjszakás kaland alkalmából, és sajnos már nem akar a fickó találkozni vele. Hát ilyenek is vannak.
2023. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
16 évesen jöttem össze a barátommal, de már betöltöttem a 17-et mikor petting és szex volt.
2023. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Shwtm válasza:
73%
Van minden ha van rá alkalmas rendes, és megbízható srác. 16/L
2023. jún. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Amikor 18 voltam, jártam egy 16 éves lánnyal. Mi minden nap szexeltünk, amikor találkoztunk. Amikor egész nap együtt voltunk, akkor volt, hogy naponta többször.


Viszont nyilván vannak, akiknek ennyi idősen még korai, szóval figyelembe kell venni az egyéni igényeket. Nem szabad erőltetni semmit. Csak akkor csináljátok, ha mindkettőtöknek természetes és szeretnétek!

2023. jún. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!