Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdemes osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes osztálytárssal járni?

Figyelt kérdés
9. osztályos vagyok és van egy osztálytársam akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak.Csak ő még nem tudja hogy ő is tetszik nekem pont ezért mert hogy osztálytárs és érdemes -e kikezdeni vele hogy aztán ha nem működik a kapcsolat akkor tényleg 4 évig haragudjunk egymásra? Úgy érzem hogy nekem ő túl fontos ehhez hogy haragba legyek vele és nem bírnám elviselni hogyha elveszíteném .

2013. dec. 13. 17:51
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Ugyan ebbe a helyzetbe vagyok én is
2013. dec. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 IfYouKnowWhatIMean válasza:
100%

Azt mondom, hogy mindenképpen nagyon gondold meg! Az egyik legjobb barátom most szakított a legjobb barátnőmmel, szintén mind egy osztályba voltunk, és a harmonikus baráti társaságunk egy kissé nagyon felbomlott. Mindketten próbálnak barátok maradni, már amennyire ez lehetséges, de mindig mondják, hogy nem kellett volna összejönniük.

Természetesen ez csak az ő esetük, ha te nem félsz kockáztatni, vagy túlságosan is kedveled a lányt/fiút (nem igazán sikerült kiderítenem, hogy vajon milyen nemű lehetsz):)akkor vágj bele!:D

2013. dec. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Kockázatos,de egy próbát megérhet ha tényleg szereted
2013. dec. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez a te dontesed. Az en osztalyomban volt egy par, de vege lett a kapcsolatnak. A lany asszem most is szereti a fiut, pedig mar tobb mint 1 ev eltelt es mas osztalyba is kerultek. Am ismerek 2 olyan diaktarsamat akik tobb mint 1 eve egyutt vannak es megy a kapcsolatuk.
2013. dec. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Házi nyúlra nem lövünk egy nagy f...ság. Na jó nem annyira, van benne logika, de lehet életed hibáját követed el.

Én elkövettem, azóta is bennem van a mi lett volna ha.

Ha összejövünk, lehet életünk végéig együtt maradtunk volna, vagy soha többet nem akarnánk egymást látni, amit osztálytársként nehéz kibírni, de visszagondolva megérte volna a kockázatot. És szerintem mindenki aki ez miatt nem próbálta meg mai napig bánja, kivéve ha megtalálta azóta az igazit, vagy azóta elmúlt a vonzalom.

Ha úgy jársz mint én bánni fogod. Ha visszamehetnék mai fejjel biztos, hogy nem foglalkoznék azzal, hogy osztálytárs vagy nem.

2013. dec. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Ugyanez volt velem is, volt egy fiú a legjobb barátom volt , utána jártunk nagyon rövid ideig és miután szakítottunk megszűnt a barátság és nem is beszélünk :(
2014. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már késő mert már járunk :) És eddig jó minden, majd meglátjuk hogy egy év múlva mit mondok..
2014. febr. 14. 17:57
 8/12 A kérdező kommentje:
Szakitottunk :( és ennyi volt és borzasztó igy ezután iskolába menni, nagyon nem érte meg ez az egész főleg hogy ilyen rövid is volt, semmi értelme nem volt!!
2014. febr. 21. 16:44
 9/12 anonim ***** válasza:
7 nap volt?
2014. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
egy hónap pfff...
2014. febr. 22. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!