Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen az hogy ha a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az hogy ha a fiú haveroddal smarolgatsz?

Figyelt kérdés

Hetedikes Lány vagyok és

Van egy fiú nyolcadikbol akinek tetszem és nekem is tetszik ő viszont se ő se én nem akarunk kapcsolatot és azt sem akarjuk h a suli rólunk beszéljen ezért megbeszéltünk h barátok vagyunk de smarolgatunk meg talizunk sulin kívül... plusz az h nekem az első csokom lenne

Gáz egy lánynak? Ezért elitelendo a lány? :/ első csokomat sem így akarom viszont vele meg akarok smarolni ...



#csók #csókolózás #smárolás #24 éves fiú #Fogdosodas
2015. márc. 31. 00:42
 1/4 anonim válasza:
Ne ítélj, hogy ne ítéltess.
2015. márc. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rendes dolog egy hetedikes lánytól, hogy nem akar kapcsolatot egy nyolcadikos fiúval. És ezt éjjel 3/4 1-kor meg is osztja velünk.
2015. márc. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tisztességes lány nem engedi ezt meg.

Ha már ez lesz az első, akkor olyannal, akit szeretsz.

HA meg nem akarsz kapcsolatot, akkor ne is lépj bele egy fiú életébe. Szeretem nagyon, hogy sokan hogy kerülik a felelősséget. Mert egy kapcsolat az.

Aztán meg te is tudod, hogy ez így helytelen, de azért megkérded, hátha kapsz feloldozást itt, igaz?

2015. márc. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem jó ötlet.
2020. jún. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!