Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Mindkettő szeret,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mindkettő szeret, de nemtudom, hogy én melyiket szeretem jobban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van két lány, akiről tudom, hogy szeret. Egyikük fiatalabb nálam 2 évvel, a másik 1 évvel idősebb.


A probléma az, hogy szeretem őket, de nemtudom, hogy melyiket mennyire. Az idősebbel jobban kijövök, és sokat találkozunk. A fiatalabbal csak sokat beszélünk, de interneten.


Az idősebb lánnyal már kicsit közelebb kerültünk, megfogjuk néha egymás kezét, puszi, simogatjuk egymást.

A fiatalabbal alig találkozok.


Mi tehetek? Nagyon nehéz a választás.


F/16


L/14 L/17



2015. ápr. 6. 19:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én az idősebbet választanám, a másikkal lehet hogy sokat beszélgetsz de nem biztos hogy élőben is jól ellennétek
2015. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Hát nekem mindkettő fiatal :D Úgyhogy döntsél te!
2015. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 RRR ***** válasza:
A 17
2015. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ennyibôl egyéetelmûen az idôsebb, kor alapján is, de valami van a fiatalabb-ban, hogy hezitálsz. :)
2015. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Az idősebb lányt válaszd srác!
2015. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ez legyen életed legnagyobb problémája!
2015. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Micsoda hülye kérdés, hát mindkettőt te okos.
2015. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az idősebb lány falubeli, sokszor találkozunk, aztán mindig elkezdünk beszélgetni. Aztán sétálni stb... És ő a szemembe mondta.


A másik lány egy közeli városban lakik, vele csak párszor találkoztam, volt ölelés de semmi extra. A barátnője mondtam, hogy vigyázzak és ne törjem össze a lelkét, mert túl sokat érez irántam, és hogy szerelmes.

2015. ápr. 6. 19:18
 9/12 anonim ***** válasza:
a leírások alapján az idősebbet. a fiatalabbat csak "félted" úgymond. ráadásul az internetes beszélgetések sose hoznak jót...
2015. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Pagiva0725 válasza:

Melyiket tartod szebnek,jobnak és melyik iránt érzel nagyobb vonualmat?

ezt te dönsd el, de azt válaszd akihez jobban vonzods szexuálisan mert azt jóbb csajnak tartod

2015. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!