Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Felevkor jott hozzank egy fiu. Magas, komoly, kiegyensulyozott, rettento okos. Jo alakkal, aranyos arccal. Felig szír vagyis arab. Sokat beszelunk azota es nagyon megkedveltuk egymast. Volt mikor bevallottam neki hogy tetszik..konkretan nem mondott ra semmit. Adott jeleket, tanc oran velem tancol, kozelebb ult hozzam az orakon. Leghatul ult es mar mogottem van. Nagyon tetszik. Rendes arab szoval nem egy kamus hazug meg ilyesmi. Sok mindent megbeszelunk egymassal es bizunk egymasban. Tippek hogy tudnek meg kozelebb kerulni hozza? Vagy hogy tudnam 'megszerezni'? Esetleg valakinek volt mar 'dolga' arab fiuval, otlet? Tipp? Tanacs? Elore is koszonom! En 15/L Ő 16/F

2015. ápr. 26. 18:54
 1/7 anonim válasza:

Ez szép történet :D

Ha igazán "kedvel" ő fog kezdeményezni.

2015. ápr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Allahu akbar!
2015. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 To7ka ***** válasza:

Eddig úgy 5-6 arab srácot ismertem, elsősorban közvetve, meséltek róluk (lányok). Azt érdemes tudni, náluk a lányokat nagyon féltik, a férfiaknál ellenben nem probléma, egész átlagos dolog egyszerre több lánnyal való flörtölgetés. Ez 5/5-ből így volt náluk. Ez alapján még nem fogok általánosítani, de egy hasznos információ lehet, kicsit máshogy vélekednek a monogámiáról.

Ennek ellenére ha mégse lenne ilyen, akkor meg tudd azt, hogy rengeteg másik lány is szerelmes belé. Viselkedj szerintem normálisan, nehezen kapható, értékes lányként. Legyél izgalmas, ne nyomulj, ne legyél szerelmes, ne mutasd ki a rajongásod. Talán 16 évesen még nem élt annyit, de MO-n nagyon nagyon szeretik a lányok az arab faszikat. Nagyon nagyon. Félelmetesen könnyű dolga lesz, pláne ha jól is néz ki, a legjobb nők akarják őt felszedni. Ez is teljesen standard, általában a négerekre is igaz. Szintén ragaszkodok az általánosításhoz, nem mindenkire, döntő többségére igaz. Abban legyél különleges, hogy nem vagy olyan mint a többi.:) De számíts a pofára esésre is, ésszel kezeld.

2015. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pagiva0725 válasza:
Pontosan kérdezz rá hogy ő mit érez irántad és hogy szerinte menyire működne köztetek. Mostantól a válaszától függ a dolog
2015. ápr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat! Kaptam olyan valaszt is ismeroseimtol hogy feljek toluk az agyba mert analt szeretik meg nagyon kemenyek. Oszinten talalkoztam mar olyan fiuval aki 100% magyar es imadta az analt es olyan durva volt hogy rettentoen fajt az ha mar kezzel hozzamert. Lehet hogy ezt valaki birja de en nem.:)
2015. ápr. 26. 19:17
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha valakinek van meg valami otlete tippje vagy tapasztalata irja meg kerem!
2015. ápr. 26. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Csináljátok groupba.

Azt is nagyon szeretik. :)

Mondjuk egy tevével?

2015. ápr. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!