Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy osztálytársam nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy osztálytársam nagyon tetszik. Hogyan mondjam el neki hogy szeretem? 15/F

Figyelt kérdés
Hogyan mondjam el neki vagy célozzak rá hogy szeretem? Szemezni sokat szoktam vele. Kb 1.5 éve azt mondta hogy szeret de én arra nem mondtam semmit. Most sokat néz és mosolyog rám, de ugyanezt csinálja egy másik fiúnak. Már nem szeret vagy csak azért csinálja hogy féltékeny legyek? Elhívni nem akarom sehova.
2015. máj. 1. 17:30
1 2
 1/11 aladar12 válasza:
pedig el kéne hívnod fagyizni. amúgy is szép az idő, a fagyi hideg és még jó társaságod is lenne.
2015. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tudom csak nem merem mert nincs hozzá bátorságom és félek hogy nemet mond
2015. máj. 1. 17:36
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Mhh

én 14 vagyok, és biztos bátor fiúnak tartanám azt aki oda merne elém állni és elmondja pláne ha fagyizni hivna el. Meg ha nem is tetszik nekem akkor is elmennek vele mert egyedul nem jo fagyizni es maganyos lenne. Vagy megvarhatnad ot a suli ajtonal es megkerdezni tole hogy elmegye veled fagyizni ha raer.

2015. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem ugyanakkor megyünk haza :(
2015. máj. 1. 17:47
 5/11 anonim válasza:
100%
Mindenképp hívd el valahova. Egy lánynak az már rögtön szimpatikus ha egy fiú ilyet tesz. Bármit is akar attól a másik sráctól, egy ilyen cselekedettel simán lekörözheted! Hajrá
2015. máj. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ha nem merem elhívni sehova akkor felejtsem is el? :(
2015. máj. 1. 17:54
 7/11 aladar12 válasza:
100%
ha ennyire töketlen vagy, hogy annyit nem tudsz kilökni, hogy "hé marcsi, gyere velem pénteken fagyizni", akkor felejtsd is el. főképp úgy, hogy elvileg tetszel neki.
2015. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hivd el bmeg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Megtudod csinalni, szedd ossze a batorsagod! Menni fog!
2015. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hagyadikosok vagytok? Szerintem nyugodtan hívd el, ki ne örülne egy fagyinak:)
2015. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8-adikosok
2015. máj. 3. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!