Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az gáz, ha belezúgtam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha belezúgtam a legjobb barátnőm tesójába?

Figyelt kérdés

Már kb. 7 éve ő a legjobb barátnőm, két bátyja van. Nem gondoltam volna, de ahogy egyre többet voltam nála, úgy egyre többet láttam a tesóját, és ez lett. De csak a fiatalabbik bátyja tetszik, de még igy is idősebb sokkal nálam, és ez itt a baj. Meg az, hogy nem tom, mi lenne ha összejönnénk, mármint mi lenne a barátnőmmel....

Én 16/L, barátnőm 15/L, tesója 20/F.

Örülnék, ha irogatnátok valamit, mondjuk unalmatokban, hogy mit csináljak. Felejtsem el, vagy próbáljam meg...



#legjobb barátnőm tesója
2015. máj. 13. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Semmi sem lenne a barátnőddel, mert nem a pasiját lopod el, hanem beleszeretsz a tesójába, ha szereted kit érdekel mennyi idős.
2015. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A barátnőm tudja,h belezúgtam. Én csak attól félek, h fiatal vagyok hozzá, és beégek.

Aztán pedig ciki lesz, ha átmegyek hozzájuk...

2015. máj. 13. 20:19
 3/8 To7ka ***** válasza:

Nem nagy a korkülönbség, természetesen hajrá!:) Levélben mesélhetsz még és segíthetek pasi szemmel ötletelni, mobilról elég vacak hosszú választ írni(és szoktam..:D).

Nekem is van hugikám, és (bár nagyobba korkülönbség) nekem nagykn fura lenne egy barátnőjével hárni. Simán megoldható, hogy ne legyen probléma köztük akkor se, ha valamiért összevesznek, ellehet vonatkoztatni, ha szereti egymást két ember nem akar maguknak plusz bonyodalmat, és miért ne maradnátok barátnők?, de nekem egyszerűen nagyon fura lenne (talán, hogy egy idősek, vagy csak szimplán bizarr, furcsa.. Nem tudnám megmagyarázni..:))

De ne dobd a vágyaid, szeretnél Vele lenni, hajrá!!:) Erről szól a fiatalság, ne vond meg magadtól a jót (ez drogra, túl sok alkoholra, és felelőtlen pasizásra nem vonatkozik!!!(mert kb egykorú vagy a hugommal muszaj volt felelősségteljes sorokat írni!!:D))

2015. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ha a bátyja nem-et mond, akkor utána fura lenne újra, mondjuk egy közös pizzázásnál (ami már sokszor volt) a szemébe nézni....
2015. máj. 13. 20:26
 5/8 To7ka ***** válasza:
62%
Nem szerelmet kell vallani!:) Incselkedj Vele, nyiss felé játékosan.:)
2015. máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ha ilyeneken aggódsz akkor felejtsd el
2015. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
jól van az én is dugnálak :P
2015. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó ez :)
2015. máj. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!