Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok vagy csak tezszik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akin napok óta kattog az agyam és teljesen el vagyok tőle ájulva (a mosolyától , a szemétől, a figyelmességétöl stb.) és tökéletesen el tudom képzelni magam vele de kicsit tartok is tőle hogy mi lenne ha járnánk mert még soha nem volt pasim. De hogyha tényleg szerelmes lennék belé akkor nem félnék ettől. Vagy ez 12 éves korban normális amikor az első fiú kezd el komolyan tetszeni? Légyszi segitsetek mert totálisan össze vagyok zavarodva!

2015. máj. 13. 23:20
 1/3 anonim válasza:
0%
Nincs neked anyád, apád aki ágyba dugjon fél12kor?
2015. máj. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
várd meg amíg nem nő tovább a fütyije aztán gondolkozz el rajta megint.
2015. máj. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt letesztelheted :). Bocs, hogy kicsit keresztényes, ha nem vagy az, tekints el tőlük ;). Szerintem azt leszámítva hasznos :D.

[link]

2015. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!