Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azthiszem szerelmeslettem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azthiszem szerelmeslettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A srác nyolcadikos, én pedig csak hetedikes és idén ballag. Teljesen kétségbe estem, hiszen eddig észre sem vettem, most viszont.. Nagyon édes, bár úgy vélem hogy nem igazán akar tőlem semmit.. Tanácsok?

2015. máj. 14. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes nem lehetsz egyik napról a másikra...
2015. máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez elmúlik hamar, ne agyalj rajta. Ez egy tipikusan olyan szituáció, hogy az kell amit nem kaphatsz meg. Vagy aki elmegy. Jövőre lesz másik, vagy középsuliban, na ott rengetek.
2015. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez tényleg hasznos volt, köszönöm :'D ki mondta hogy egyik napról a másikra? Mindegy is.
2015. máj. 14. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:
te írtad, hogy eddig észre se vetted.. és most h rájössz h nem látod, nem lesz ott így nem kaphatod meg már, ezért kell
2015. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem. Tetszett a srác, elballagott most meg együtt vagyunk azóta mióta elballagot. A ballagás utáni napon rámírt és azóta is dúl a szerelem. Remélem nektek is ilyen szerencsétek lesz. Ha ő nem lép semmit, akkor lépj te. Hajrá! :D

19/L

2015. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) kívánom neked hogy sokáig legyen így.
2015. máj. 15. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!