Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Véget vessek ennek a viszonynak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget vessek ennek a viszonynak?

Figyelt kérdés

Nem kérek elítélő válaszokat, épp eléggé elítélem én magamat.

Az a helyzet hogy van egy sokkal idősebb pasi, ő 26 én pedig 17. Apukámmal dolgozik együtt irodai munkában és így ismertem meg. És elég "közel kerültünk" egymáshoz. De van felesége. És elég sokat találkozunk mikor be megyek apához, vagy ilyesmi. A legjobb barátnőmön kívül senki nem tudja. Amikor nem ketten találkozunk hanem mondjuk a szüleimmel vagy mikor ott van a felesége, néha elmosolyodik ha össze találkozik a tekintetünk néha meg csak félre néz. Egyszerűen nem tudom értelmezni.

Soha nem voltam olyan aki járna egy nős pasival de bele szerettem. Mentségemre szóljon nem tudtam hogy van felesége mikor ez az egész elkezdődött. (még mindig tart)

Tudom hogy elég bonyolultan írtam le de az is.

Szerintetek az eszemre vagy a szívemre hallgassak?



2015. máj. 14. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Eszedre. Ha van.


Jól értem, hogy ő semmi jelét nem adta, hogy akarna tőled valamit? Hagyjad szegényt békén!

2015. máj. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Vess véget ennek az iszonynak.
2015. máj. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kicsit félre értettetek, adta jelét nem is egyszer mert a közel kerültünk alatt azt értem hogy lefeküdtünk,nem egyszer. És tudom naivan hangzik de azt mondta hogy szeret.
2015. máj. 14. 15:54
 4/6 anonim válasza:
Te is egy ritka nagy ***** vagy már 17 évesen... Öcsém egy nős krapekkal, aki majdnem 10 évvel idősebb vagy lefekszel... Gratulálok.
2015. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szeret, peeeeersze...

Vess véget neki most. Nem viccelek. Számát törlöd, és a szolgáltatódnál kéred, hogy többet ne fogadhass hívást a számáról, sem sms-t. Ilyet lehet kérni. Ha nem tud elérni, talán magába száll, hogy házas férfiként nem kislányokat kellene hülyítenie.

2015. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KJUsul ***** válasza:

Nos, az biztos, hogy kicsit perverz a pasi, de hát ki nem az? Tőlünk 5 házra lakik egy család, van két lányok egy 22 és egy 17 éves. A 22 éves lány egy 47 évessel jár, a 17 éves meg a helyi képviselővel él már együtt aki 38 éves. Az a 9 év semmi.


Itt nem korkülönbség a gáz, hanem az, hogy nős. Ha bajban van a házassága, akkor semmiképp se kezdj komoly kapcsolatba vele, amíg el nem válik. Ha viszont semmi ilyesmiről nincs szó, akkor, ha kiderül, te leszel a "harmadik", aki úgymond szétdúlja a családot....


És akkor is ezt mondja majd mindenki, ha valójában csak az ürge volt szemét és elcsábított. Hidd el, egy ilyen közutálat kikészít egy 17 éves lányt. Utána majd kapod leveleket, meg üzeneteket a neten, nem is írom le milyen tartalommal, sejtheted.


Szóval azt mondom, ne kezdj semmi komolyba, várd ki mennyire gondolja komolyan az ipse, bár gyanítom, hogy legfeljebb az egoja kívánja ezt a kapcsolatot. De ez egyéni vélemény. A döntés a tiéd, én csak felvázoltam a következményeket.

2015. jún. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!