Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell nyelvvel smárolni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell nyelvvel smárolni?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, nemrég megismertem egy helyes fiút, párszor randiztunk, de a csókig még nem jutottunk el (azért is mert szégyellem magam, hogy leégeg előtte). Mindkettőnknek ez az első szerelem, szóval mindketten tapasztalatlanok vagyunk e téren.

Légyszives leírná valaki rendesen, és adna tippet, hogy hogyan is kell nyelvvel smárolni? Mondták, hogy beteszem a nyelvem a szájába, és akkor jön magától, de ez az infó nekem nem elég, szóval írjátok le pontosan, hogy hogy is kell/ti hogyan csináljátok.



2015. máj. 15. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Egymással szembe mindketten elfordítjátok a fejeteket 25°al jobbra, összeérintitek a szátokat majd elkezdtek kardozni a nyelvetekkel.
2015. máj. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
#1 ez olyan vicces :'D kardozni a nyelvetekkel:"DD
2015. máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Eszembe jutott elétem első csókja... :D

Itt kértem én is tanácsot és valaki azt mondta, hogy jobbra kell dönteni a fejet. Eljött a nagy pillanat és a srác bara döntötte én meg ott álltam értetlenül, ő nem tudta mi bajom van és megkérdezte, erre én azt válaszoltam, hogy "Én úgy tudom ezt jobbról kell" úgy kinevetett mint a fene :D

Mondta, hogy felejtsek el mindent amit olvastam vagy hallottam, majd ő segít. Nem gondolkoztam, hogy hogy legyen és mi legyen és végül fantasztikus volt...

Szóval, mindegy, hogy mit olvasol, a lényeg, hogy ha nem izgulod túl akkor minden rendben lesz

2015. máj. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
én 1 hónapja ugyanígy voltam és béna is volt az elején,gyakorolni kell mi 3 hét után teljesen belejöttünk és így már nagyon kellemes :)
2015. máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fanyar válasza:
80%

a kérdésedben benne van a válasz

"Mondták, hogy beteszem a nyelvem a szájába, és akkor jön magától,"

Épp így igaz nincsen szabvány technika nem olvashatod könyvben Ne is akard mert akkor görcsös leszel és művi

2015. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!