Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/Lányok! Nagyon elcsesztem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok! Nagyon elcsesztem?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok..van egy fiú akit már régóta ismerek és most nemrég összehozott bennünket a sors. Egy héten 1x mindig taliztunk és egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Azonban készült rólunk egy olyan kép amin csak ketten vagyunk és én felülről átölelem miközben ő a lábaim közé dől háttal..és ezt a képet közös megbeszélés alapján én kitettem a facebookra amit így utólag meg is bántam hiszen elég sokat félreértették ezt a képet és elkezdődött a facebookon és az iskolában is a szarkavarás...Eddig úgy éreztem ha nem is volt belém szerelmes de kedvelt ( felvitt a házukba szóval gondolom) ...eddig nekem is nagyon bejött de ezek után nem tudom mit érzek és hogy ő mit érezhet...Normális válaszokat kérnék! Köszi..

#szerelem #kamasz #kmasszerelem
2015. máj. 15. 16:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Semmi baj, csak adj neki reggelente egy tál bauxitlevest! Ha kérdezi, minek, mondd, hogy elmondod neki, ha őszinte lesz veled. Az én időmben ez működött!
2015. máj. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hű, hát nehéz megfogalmazi így a gondolatomat. A lényeg, hogy vedd poénra az egészet. Ha esetleg cikiznek vagy valami akkor mondd azt, hogy én legalább bejövök valakinek vagy nem tudom...
2015. máj. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nee..:'D normálisan légyszi!
2015. máj. 15. 16:45
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 Hát amikor rákérdeztek a rosszakarók hogy eggyütt vagyunk e mindig poénosan fogtam fel..de már kb 1 hete nem is keres engem ez a fiú nem köszön se semmi mint ha szégelné a megnemtörténtet..
2015. máj. 15. 16:46
 5/11 anonim ***** válasza:
nem! most kinek mi köze ahoz hogy jártok? senkienk semmi köze hozzá! csak irigyek voltak rád! ezt még vissza tudod csinálni írj rá feltétlen
2015. máj. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5 köszi! de még is mit írjak? én vagyok a lány és nem gáz ha én írok?

plussz még az is baj hogy nagyon keveset facezik..

de ha segítetek hogy mit írjak akkor összeszedem a bátorságom..!:)

2015. máj. 15. 16:50
 7/11 Crisopher ***** válasza:
100%
"Semmi baj, csak adj neki reggelente egy tál bauxitlevest! Ha kérdezi, minek, mondd, hogy elmondod neki, ha őszinte lesz veled. Az én időmben ez működött!" - Mostanában szinte minden rovatban olvasok ilyen értelmetlen hozzászólást. Mi van itt? Bevezették a wi-fit a diliházban?
2015. máj. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Basszus kérdező!


Mi a francért lenne gáz az hogy te írsz rá valakire???


Most akkor ennyi erovel le kellene tiltani mindenhonnan azt a lehetoseget hogy lanyok nyissanak meg eloszor chat ablakot mert az GÁZ...


Ha esetleg baj van akkor nem hívos fel a fiút mert lány vagy és az gáz ha te hívod fel a fiút?


Basszus.. Gondolkozzatok mar.. Nem kell elhinni minden kis iratlan szabalyt..


Ha tetszik neked a fiú akkor menj oda, ha beszelgetni szeretnel vele akkor menj oda, ha szeretkezni akarsz vele akkor kezd el, ha segítség kell hívd fel...


Nem olyan bonyolult dolog ez hogy a vegeredmenye az legyen hogy a lany soha semmit nem kezdhet el.

2015. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 ez elgondolkodtató és teljes mértékben igaz! Köszi szerintem most kigondolom mit írok majd és ráírok:)
2015. máj. 15. 17:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Szedd le a képet
2015. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!