Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány a suliban aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliban aki nagyon tetszik, de mindíg a barátaival van. Már többször is akartam vele beszélni, de eléggé zavar, hogy ott vannak. Szerintetek hogyan lenne legjobb félrehívni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
írj rá fbn
2015. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Ráírsz fb-n elkezdtek beszélgetni, vagy hazakíséred, esetleg elhívod valamerre.
2015. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kerdest mar feltetted regebben a Szerelem,szex -be..

Szerintem: Kiserd haza(ha egy fele laktok ha nem akkor ne..),Menj oda hozza nyugodtan hogy beszelni akarsz vele..,nyugi nem fog elküldeni.. , irj neki egy levelet es azt nyomd a kezébe de ugy,hogy minel eszrevehetetlenebb legyen a baratnoi számára.. Vagy valami helyre ted ahol 100% hogy eszre veszi

2015. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ha nagyon tetszik, akkor szerintem akkor is haza kísérheted, ha nem egyfele laktok:)
2015. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Teljesen nyugodtan beszélhetsz vele, de fontos, hogy NE CSAK FB-n. Sok lányt idegesít az, hogyha egy fiú csak fb-n törődik vele, a való életben meg rá se néz.
2015. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, sőt valószínűleg már nem aktuális a kérdés, de az utolsó válszolónak igaza van. Tanúsíthatom.
2016. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!