Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nekem tetszik ez a srác?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem tetszik ez a srác? Többi lent:

Figyelt kérdés
Van egy srác aki elég vicces, de nem bunkó. Elég jól néz ki és jóban vagyunk. Mondanám hogy tetszik nekem, DE semmi pénzért nem jönnék össze vele! Még az ízlésünk is egészen más. Mi a franc baj van velem??

2015. máj. 17. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod. :)
2015. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem érzek vonzalmat iránta, de....

Ez olyan nehéz.

2015. máj. 17. 16:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem tetszik, ha nem érzel vonzalmat. Akkor nem érdemes bármit is elkezdened vele.
2015. máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem is akartam soha.

Köszi szépen a választ! :)

2015. máj. 17. 16:46
 5/7 anonim ***** válasza:
ez szerelem gyanus :D
2015. máj. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem érzel vonzalmat? :D

furi! :D


de próbáld azonosítani az érzéseidet, és találd meg, hogy milyen szükségleted, vágyad, célod váltja ki

talán így sikerül rendezni magadban :)

nekem sokat segített az erőszakmentes kommunikáció a belső dolgaim rendezésében :o ajánlom :)

2015. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
lányokat szereted
2015. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!