Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összevesztem egy lánnyal és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem egy lánnyal és ki szeretnék békülni vele szerintetek lehetseges? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Olyan problemam van hogy van egy lany aki nagyon bejon de osszevesztem vele egy masik lany miatt es azota rajottem hogy nekem az a lany kell akivel osszevesztem es a masik lany meg csak ugy bejott egy kis ideig es mar nagyon megbantam szerintetek van meg ra esely hogy kibekuljunk es ha igen hogy??

2015. máj. 17. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond a lánynak,hogy nem ugy gondoltad,sajnálod a dolgot.. Es hogy bocsasson meg.
2015. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán :D Csak írd le őszintén neki hogy mi volt :D
2015. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 iskolások válasza:
Szerintem mond meg neki simán h nem akarsz vele roszban lenni és h az a csaj csak ugy jott meg minden nem komoly és h nagyon sajnálod
2015. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

add meg a módját, egy lányról van szó!

Ne írd neki, hogy 'sorry, de ez így volt' ez talpári bunkóság.

Ne Facebookon írd le neki, hanem élőben beszéljétek meg!

2015. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!