Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hagyjam a fenébe?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
Nos..fél éve megismertem egy srácot,3 év van köztünk,ő 20 éves.Lovas srác,és versenyen találkoztunk,illetve akkor ott még nem beszéltünk,csak mindig nézett,aztán utána elkezdtünk beszélni facen(nekem akkor még volt barátom),de semmi jelét nem mutatta,hogy akarna valamit..aztán most találkoztunk egy újabb versenyen,és itt már beszélgettünk is személyesen,nagyon aranyos volt,meg minden.De valahogy nem közeledik.Nekem már az is jó lenne,ha csak jóba lennénk,de nem tudom,hogyan.
2015. máj. 18. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak parázik. Segíts neki.
2015. máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ő nem is keres,mindig én írok neki facen..de közben meg néz mindig,és tök aranyos..nem értem.
2015. máj. 18. 10:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sokat néz, akkor csúnyának nem tarthat, ez már jó hír :) Próbálj minél többet találkozni vele személyesen, hívd el túrákra, kirándulni, korizni, úszni, hasonlók. Először csak úgy, hogy haverokkal vagy nagyobb társasággal mész valahova és őt is hívod, aztán későb ha kezdtek jóba lenni akár kettesbe is. Ha megszokja hogy minden második hétvégére csinálsz neki valami programot, előbb utóbb ő is keresni fog facen ;)
2015. máj. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nem keses minek keresed? minek keresed olyan ember tárasaságát aki nem viszonozza
2015. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!