Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit adnátok születésnapi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adnátok születésnapi ajándékba egy olyan srácnak, akit szerettek, és ő is szeret, de nem lehettek együtt bizonyos okok miatt?

Figyelt kérdés

Június elején lesz a születésnapja és nem igazán tudom, hogy milyen jellegű ajándékot is kéne neki adnom. A rövid sztori annyi, hogy egymásba szerettünk, nagyon fontos személy lett az életemben, de nem jöttünk össze, bizonyos okok miatt ( nem, nem azért mert neki vagy nekem volt barátnő/barát ). Nagyon reméltük, hogy ezek a dolgok csak átmenetiek lesznek és együtt tudunk lenni, de nem így alakult. De megígértük egymásnak még mielőtt ez kiderült volna, hogy ott maradunk egymásnak támasznak és lelkitársnak akármiről van szó, ha megy, akkor még barátok is maradhatunk. Egyelőre ezt még nem tudom hogyan fog működni, mert ez a dolog pár napja derült ki, még nagyon új, nagyon szomorú vagyok miatta, sosem éreztem még ilyen levertséget és ilyen mély szomorúságot, de a kérdésre visszatérve..nem igazán tudom eldönteni, hogy ebben a helyzetben milyen jellegű ajándékot kellene neki adnom..nyilván más ha egy baráttól és ha egy lánytól kapja aki szereti. Van egy közös szimbólumunk, amihez emlék is fűződik, én ilyen medált kaptam tőle születésnapomra, de akkor még azt hittük, hogy együtt leszünk..nem tudom, hogy adhatok-e neki hasonló ajándékot, vagy csak olyan dolgokban gondolkozzam, amit egy haver adna neki..

Előre is köszönöm a segítséget.



2015. máj. 20. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
hát,én olyat adnék neki,amit szeret.pl:.ha mondjuk imádja a gördeszkát,akkor azt,vagy ha szereti az epres csokit,akkor epres bonbon,vagy ha mondjuk van telefonja,akkor arra hátlapot...Az a lényeg,hogy ugyanúgy kezeld ezt az ajándékot,mint bármely másik helyzetben.csak olyat adj neki,amit szeret. ;)
2015. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az amit említettél, hogy ő is adott neked jó lenne. Azért, mert mutatjamennyire fontos neked!
2015. máj. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát motorozik..nagyon szereti a motorokat, de ezzel kapcsolatban nem igazán akarnék neki adni ajándékot, mert folyton mindenkitől motoros dolgokat kap, szóval ez kilőve, az már biztos, hogy sütök neki hókiflit, mert ez a kedvence és sose süt neki senki :) de nem tudom..azért köszönöm a válaszokat, a második válaszolónak pedig, hogy nem tudom..nem lenne az már túl személyes ebben a helyzetben? Azért gondoltam arra, mert az azért egy picit megmaradna neki, ha úgyis alakulnak a dolgok, hogy teljesen külön utak, de talán olyannak tűnne, mintha nagyon bele akarnék mászni az életébe, pedig nem tehetem meg.
2015. máj. 20. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:
És mondjuk egy közös képeteket bekeretezteni? Elég egy olyan amelyen mindketten nevettek nem kell meghittnek lennie.
2015. máj. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*bekereteztetni
2015. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!