Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki szerelmes, meglátszi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szerelmes, meglátszik rajta? A hangulata tényleg jobb annak a személynek? Vagy ez csak velem van így?

Figyelt kérdés

Ahogy én észrevettem magamon, sokkal elnézőbb vagyok és kedvesebb. A hangulatom alapvetően jobb, nem vagyok lehangolt, sokszor úgy érzem, tele vagyok energiával! Nehezebben is idegesítenek fel, stb.. És az ilyen úgymond "szerelmes dalokat" is szívesebben hallgatom, mint máskor. Pl. Ellie Goulding - Love me like you do zenéje most nagyon tetszik (jelezném, fiú vagyok! :D), pedig nem szeretem az ilyen fajta zenéket. Inkább a pörgős disco, vagy éppen normálisabb angol rock zenéket.


Minap olyat is kérdeztek tőlem, hogy; "Csillog a szemed, csak nem szerelmes vagy?" Érdekelne, miből állapította meg ilyen gyorsan haverom.. :D



2015. máj. 21. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Meglátszik persze, én is észreveszem embereken és ők is rajtam :D
2015. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Halloween Boszi ***** válasza:
68%
Ha a haverod, akkor ismer, tudja, hogy valami nem stimmel. Ennyi. :D
2015. máj. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zedricht ***** válasza:
Ha én szerelmes vagyok, és vele vagyok jó a hangulatom :D ha nem, akkor hiányzik.:) De mással van és idegesít inkább :D
2015. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ha szerelmes vagyok csak a kiszemeltel vagyok jófej sőt kissé akkor inkább csak mosolygok és álmodozom XD mindenki mással ilyenkor pedig morcin viselkedem..
2015. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!