Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi ideig "normális"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig "normális" plátóian odalenni valakiért?

Figyelt kérdés
Ti átlagosan meddig vagytok valakibe belezúgva, és külső szemmel mennyi időt mondanátok határnak, amin túl már szerintetek durva, ha valaki odavan valakiért? (Plátói alatt azt értem, hogy max. 1-2 kavarás vagy még az SEM, láthatóan sose fogtok összejönni.)

2015. máj. 27. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én voltam így az kb 3 hónap volt, de a barátnőmbe egy gyerek már 3 éve, szóval nem hiszem hogy van határ
2015. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én már 1 éve odavagyok valakiért, de volt, hogy 3 évig szerettem "plátóin" valakit, de nem tudom, hogy ez még tényleg csak plátói szerelem lenne.. :D
2015. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1,5 évig szerettem valakit, most jelenleg 1 éve tart még mindig. Illetve... június 12-én este 8 órakor lesz pontosan egy éve. :')
2015. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a leghosszabb 5 évig (!!!!) tartott, azt hittem sose lesz már vége. De aztán úgy alakult, hogy sosem látom többé, így könnyebb volt felejteni.
2015. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legjobb az, hogyha nem látod... soha többé :D Amúgy szerintem nincsen itt az, hogy normális vagy nem normális. Hónapok, évek :D
2015. máj. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!