Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba de nem tudom hogy ő is-e. Mit tegyek? Csak azt akarom megkérdezni mit csináljak ezzel a helyzettel, légyszi agyatok választ.

Figyelt kérdés
13 éves vagyok van egy fiú egyidősek vagyunk.Szoktunk együtt hazamenni, és akkor olyan normális meg megértő.De a suliba olyan izé. Hesteg nem tudom mit jelent az ha a szemem elé csap vagy direkt felbuktat.De amikor felelek akkor olyan furán néz, de jó értelembe.Többen azt állítják össze illünk (kinézetre),de én nem így látom.Mit jelent, és mit tegyek ezzel?

2015. jún. 2. 15:45
 1/2 anonim válasza:
Szard le ..akkor ra jon h tenyleg kellesz neki..ha nem akkor egy bunkó paraszt aki csak játsza a fejét...
2015. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

látszik, hogy kisfiú még

várj ezzel a kapcsolat témával, bőven ráérsz még ezen agyalni.

2015. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!