Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu aki regen bejott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki regen bejott es azt kivantad minden este lefekves elott hogy holnaptol egy par legyetek es most mar nem tetszik de megkerdezte hogy jarlale vele hogy lehet finoman elmondani hogy nesersd meg es elmond hogy nem akarsz vele jarni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 6. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a 'jarlale' és a 'nesersd' mi akar lenni?
2015. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jarnal e vele a masik ne serds meg
2015. jún. 7. 11:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaa így mostmár értem...


Én vmi olyasmit mondanék neki: "Régebben nagyon tetszettél, és ha akkor kérdeztél volna meg biztos hogy igent mondtam volna, de mostmár sajnos elmúlt bennem ez az érzés....nagyon sajnálom, de nem szeretnék összejönni veled, remélem nem haragszol"

2015. jún. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!