Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy srácba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy srácba aki csak a barátom többet akarok szerintetek kezdeményezzek és mégis hogyan? Normális válaszokat kérek

Figyelt kérdés

#szerelem #srác.barát
2015. jún. 6. 19:25
 1/7 anonim válasza:
Hany eves vagy?
2015. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
12
2015. jún. 6. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:
12 évesen még nem ezzel kéne foglalkoznod, hanem a tanulással :) ilyen problémákkal ráérsz később is gondolkodni :)
2015. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bocsi utolsó igen tudom ha érdekel 6 éve kitűnő tanuló vagyok avval is foglalkozok eleget és a szerelemről nem tehetek próbálom elfelejteni de nem bírom
2015. jún. 7. 17:15
 5/7 Szabina0409 válasza:

Szerintem az egyáltalán nem baj,hogy már 12 évesen ezzel foglalkozol. Főleg,hogy ilyen jó tanuló vagy közben.

Hát igazából ha tényleg szereted és még közben barátok is vagytok,akor fő az őszinteség :)

Valahigy hozd szóba ezt az egészet.. Például odamész hozzá, és megkérdezed h: beszélhetünk?

És akkor elmondod higy: Nem szeretném ha emiatt rosszban lennénk, de én nagyon bírlak téged ÚGY. És már muszáj volt elmondanom neked. De ha te nem érzel így, azt is elmondhatod. De viszont semmiképp nem szeretném hogy ha esetleg nem tetszem neked akkor rosszban legyünk. Én akkor is ugyanugy legalább a barátod leszek :)

Tudom kicsit nyálas meg minden,de szerintem egédz jo szöveg :D

Sok szerencsét :) ha esetleg már beszélt3l vele akkor írhatnál higy mit mondott :)

16/L

2015. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Mar ne haragudj,de 5. Osztalyig 100bol 95 ember kitűnő tanuló keves tanulással is.
2015. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok utolsó mutasd másnak a statisztikáidat én nem a vagyok se rá de rád kíváncsi!Utolsó előtti köszi ari vagy beszéltűnk tetszem neki csak fel kapcsiba vágyunk mert ő is meg en is nm szeretnénk tönkre tenni a barátságunkat egy kapcsivl...rémelem 6.ba teljes kapcsiba leszünk :-)
2015. júl. 23. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!