Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem nagyon leltem meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Toncsi :3 kérdése:

Nem nagyon leltem meg a szerelmet. Ám egyszer csak rátaláltam, ám sajnos a fiú eléggé arrogáns amit az elején persze nem mutatott nagyon szeretem viszont félek hogy a dolog elfajul ha szakítok vele Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Huh... mert úgy ismered hogy ha szakítanátok tenne valamit magával vagy esetleg veled?

Ha ez igy van akkor sem tudsz mást tenni... ha nem vagy boldog vele muszálylesz szakitani... ha pedig nekedmenne akkor valakinek szolj hogy legyen mindig melletted, valaki vigyázzon rád az elkövetkezö egy/két hétben mert ez igazábol nem fog továbbtartani.

ha magával tesz valamit akkor a haverjainak szzolj hogy figyeljenek rá. Mást ugy sem tehetsz

2015. jún. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!